banner851

banner614

Önümüze Engel Çıkartmayın!

Fındık tarım satış kooperatifleri başkanları,Hükümetle ilişkilerini düzeltmeye çalışan yeni yönetimin önüne engeller çıkarılmamasını istediler.

banner619
Yerel Haber 06.05.2008, 17:50
194
Önümüze Engel Çıkartmayın!

Batı Karadeniz bölgesi fındık tarım satış kooperatifleri başkanları yaptıkları ortak açıklamada, Hükümetle ilişkilerini düzeltmeye çalışan yeni yönetimin önüne engeller çıkarılmamasını istediler.

 

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde yapılan toplantıda, Hendek, Akçakoca, Ormanlı, Adapazarı, Akyazı, Çilimli, Bartın, Ortaköy, Cumayeri, Alaplı, Yığılca, Uğurlu, Kocaali, Düzce, Konuralp, Gölyaka ve Karasu fındık tarım satış kooperatifleri başkanları bir araya geldi.

 

 Toplantı sonunda yapılan yazılı açıklamada, iş başına getirilen yeni yönetimin, devletle son yıllarda bozulan ilişkilerini düzeltme ve yaptıkları anlaşmayla FİSKOBİRLİK’in geçmişten gelen ve aşılması çok zor olan sorunlarını çözme çabasında olduğu belirtildi.

 

Ayrıca, Fiskobirlik’in önünün açıldığı şu günlerde, bazı şahısların hırslarını tatmin etmek için harekete geçtiklerini gördüklerini, bu olumsuz harekete girişenleri kınadıkları ifade edildi.

 

 

.

banner844
Yorumlar (0)