banner851

banner614

Otobüs ile otomobil çarpıştı !

Bolu'nun Gerede ilçesinde yolcu otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada ilk belirlemelere göre 26 kişi yaralandı.

banner619
Yerel Haber 15.07.2009, 10:29
203
Otobüs ile otomobil çarpıştı !

Bolu'nun Gerede ilçesinde yolcu otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen tarafik kazasında 26 kişi yaralandı.
Karabük'ten Gerede istikametine giden 34 SOZ 63 plakalı yolcu otobüsü, Çayören Köyü mevkisinde devrildi ve karşı yönden gelen RENH1989 yabancı plakalı otomobille çarpıştı. Kazada,26 kişi yaralandı. Yaralılardan 8'nin çocuk olduğu belirtilirken, yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu kaydedildi.

Yaralılar Bolu, Gerede ve Karabük'ten gelen ambulanslarla Bolu ve Gerede'deki devlet hastanelerine kaldırıldı.

Bolu İl Sağlık Müdürü Dursun Koç, 112 Komuta Merkezi'ne gelerek mesaisini tamamlayan doktorları da hastanelere çağırdı.

Yaralıların, Gerede, Bolu İzzet Baysal, Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi ve Köroğlu devlet hastanelerinde tedaviye alındığını belirten Koç, bir kişinin durumunun ağır olduğunu söyledi.

KİMLİKLERİ BELİRLENDİ

Kazada, otomobil sürücüsü Tokez ile otobüsü kullanan Yelken'in yanı sıra diğer yaralıların isimleri şöyle:

Otomobilde bulunan Muzaffer, Gizem, Havva, Kubilay, Umut, Süreyya Tokez ile otobüsteki Birsen ve Bünyamin İşçi, Alev Doğruyol, Abdullah Aydın, Ahmet Doğukan, Doğan ve Doğukan Özbek, Ayşe Aydoğan, Bünyamin ve Fatma Tuncer, Bekir Akyol, Beyza Ersin Mahmutcan, Suna Elitaş, Döne Kavalcı, Enes Aydoğan, İlyas Altınsoy, Mesut Çalışır.

Yorumlar (0)