banner851

banner955

Oy kullanmaktan dönerken yaralandı !

Beyciler mahallesinde oy kullanmaktan dönen yaşlı kadın, bir arabının geri geri giderken başka bir aracın arasına sıkıştırması sonucu yaralandı.

Yerel Haber 29.03.2009, 16:34
206
Oy kullanmaktan dönerken yaralandı !

Beyciler mahallesinde oy kullanmaktan dönen Kezban Yıldırım adındaki yaşlı kadın, bir arabanın geri geri giderken başka bir aracın arasına sıkıştırması sonucu yaralandı. Olay yerinde fenalaşan ve vücudunda ezikleri olduğu tahmin edilen Yaşlı kadına ilk müdahaleyi Düzce İtfaiyesi kaza kurtarma ekipleri yaptı.

81 BV 096 plakalı aracı ile geri geri giden Bayram Işık, arkasında bulunan Kezban Yıldırım'ı fark edemeyince, yaşlı kadının park halindeki bir araçla kendi aracı arasında sıkışmasına neden oldu. Olayın son anda fark edilmesi nedeniyle iki araç arasında sıkışan Kezban Yıldırım yaralandı. Geçirdiği kazanın şoku ile bayılan Kezban Yıldırım'a lk müdahaleyi Düzce İtfaiyesi kaza kurtarma ekipleri yaptı. Olay yerine çağrılan 112 Acil İlkyardım Ambulansına konulan yaşlı kadın baygın olarak hastaneye kaldırıldı. Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu