banner851

banner614

OYUNCAK TIR’I YOLA ÇIKTI

banner619

Düzce Belediyesi tarafından başlatılan "Haydi Çocuklar Bir Oyuncak da Siz Gönderin" kampanyası kapsamında toplanan bir tır oyuncak Vanlı çocuklara gönderilmek üzere yola çıktı.

banner846
Yerel Haber 20.04.2012, 18:34
280
OYUNCAK TIR’I YOLA ÇIKTI
banner844

Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından toplanan ve bir çok okulun da bağışta bulunduğu oyuncaklar bugün TIR’a yüklendi ve Vanlı çocuklara ulaştırılmak üzere yola çıktı.
Düzce belediyesi meydanında yola çıkmadan son hazırlıklarını yapan ekiplerin çalışmalarını izleyen Belediye Başkanı İsmail Bayram, Vanlı çocukları moral vermek amacıyla bir kampanya başlattıkları ifade ederek kampanyaya katılan herkese teşekkür etti.
Bayram, “23 Nisanlarda Türkiye’nin birçok yerinde çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Biz bu yıl deprem yaşamış çocuklarımıza bir armağanda bulunmak istedik. Düzce’deki çocuklarında deprem yaşamış çocuklarımızı düşünürsek Vanlı çocuklarında morale ihtiyacı var. Morallerinin yerine gelmesi ve çocuklarını hatırlayabilmeleri adına oyuncak kampanyası başlattık. 4 bin üzerinde oyuncak topladık kısa sürede. Katkıda bulunan tüm çocuklarımızı kutluyorum ve hepsine teşekkür ediyorum.”dedi.
Düzce'den Van'a gönderilen oyuncaklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen programın sonunda Vanlı çocuklara dağıtılacak.

Yorumlar (0)