banner851

banner614

ÖZEL İDARE’DEN YENİ HİZMET

banner619

Düzce İl Özel İdaresi bünyesine yeni kazandırılan ağaç budama makinesi kapanmak üzere olan köy yollarındaki ağaçları budamaya başladı.

banner846
Yerel Haber 21.06.2018, 15:34 23.06.2018, 10:01
2666
banner844

Düzce İl Özel İdaresi’ne kazandırılan ağaç budama makinesi yollara çıktı. Özellikle köylerde yolları kapatan ağaç dallarına çare olmakta büyük kolaylık sağlayacak olan ağaç budama makinesi artık hizmette.

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, sosyal medya hesabında makinenin Düzce’ye kazandırılmasına ilişkin yaptığı videolu paylaşımda, “Özel İdaremize ait ağaç budama makinemiz hizmete girmiştir. Düzce’mize hayırlı olsun” ifadesine yer verdi.

Ayrıca, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Selim Metin’in ağaç budama makinesini almak için Almanya’ya gittiği ve buradan aldığı öğrenildi.

Öte yandan önemli ihtiyaçlardan biri olan budama makinesinin, kapanmak üzere olan köy yollarının açılmasında etkisinin olacağı gibi daha fazla makinenin kazandırılması yönünde çalışmaların yapılması bekleniyor.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (5)
Emine 3 yıl önce
Duzce merkezdeki agaclarinda budanmasi gerekiyor komsular birbirine giriyor yine amerikan beyaz kelebegi var ozellikle dut agaclari yollari kapatiyor arabalar zor geciyor
Muhtar 3 yıl önce
Selim Müdürümü tebrik ediyorum.Başarısıyla Düzcemize hizmet etmeye canı gönülden devam ediyor.Düzcemizi Türkiyede köy hizmetinde ilk sırada yer alıyor başarılar dilerim.
Düzce'nin her yeri bö 3 yıl önce
Sancaklar beyciler karaca hamidiye çavuşlar kültür körpeşler... Tüm sokaklari dolasmasi lazım. 1 tane yetmez
Mahalleli 3 yıl önce
Gölyaka esen mahalle girişinden merkeze kadar olan kısımda, kaldırım kenarındaki bahçelerden ağaç dalları yola doğru yayılmış ,kaldırımda yürüme imkanı yok,bunlarıda burdayım.
cevat özbasan 3 yıl önce
Sayın yetkililere bir uyarı.Bu çalışmaları yaparken mevsim itibari ile insanların özellikle çocukların ağaçlarda olmamasına dikkat edelim.Tedbiri elden bırakmayalım.
19°
parçalı bulutlu