banner851

banner955

ÖZLÜ DEVREYE GİRDİ

Geçtiğimiz hafta maaşları ödeyemediği gerekçesi ile gündeme gelen Düzce Belediyesi’nde çalışanların maaşları AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı eski Bakan Faruk Özlü’nün devreye girmesi ile ödendi.

Yerel Haber 27.12.2018, 17:23 28.12.2018, 14:37
4838
banner1032

Düzce Belediyesi’nin 300 milyon TL’yi aşkın borcunun bulunması nedeniyle yaşadığı ekonomik darboğaz çalışana vurmuştu.

Maaşları eksik ödemesi nedeniyle personeli mağdur etmesi ve yaşadığı mali kriz ile sık sık gündeme gelen Düzce Belediyesi’nin artık İller Bankası’ndan da gerekli desteği alamaması üzerine devreye, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Faruk Özlü’nün girdiği öğrenildi.


Özlü’nün İller Bankası nezdinde gerekli görüşmeleri yaptığı ve Düzce Belediyesi’ne ekonomik darboğazda olduğu şu günlerde gerekli desteği sağlamak adına çaba harcadığı bilgisine ulaşıldı.
Belediye personelinin eksik yatırılan maaşlarının da bugün itibariyle tamamının yatırıldığı ve ödemenin de yaşanan bu gelişme sayesinde olduğu öğrenildi.

Öte yandan, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in de, belediye personelinin maaşlarının ödenebilmesi için İller Bankası ile görüşmede bulunduğu öğrenildi.

Haber: Ö.YILMAZ
 

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (73)
şakacı 4 yıl önce
belediye kimde şimdi kendi ayıplarını örtmüşler kimse sormuyor bu belediyeyi şuan yöneten hangi parti acaba
Nizam 4 yıl önce
İller Bankası, hayır kurumu değildir. Alınacak para, KMH hesabı gibi gelecek dönemin bütçesinden yemektir. Önümüzdeki seçim, bu borç yükünün sorumlularından hesap sorma vaktidir.
İşçi 4 yıl önce
Sn Dusun AY mülakatta güvenlik soruşturmasında sicili bozuk gelenlerin torpilli diye çıkarmadınız,mesai yazmalarda haksız yazılımlara göz yumanlar var.Başkan olarak sizde maaş ödemek için çabalıyorsunuz mesaileri engelleyin göreceksin.
Bedir 4 yıl önce
Cöp alanına o kadar boş yere para harcarken trenne para harcarken banamı sordular tabi ödenecek paralar borc benmi yaptım akıllı yatırım yapılmalı paralar har vurup harman savurmamalı kendi paran miş gibi kullanırsan hesap yaparsan bu duruma düşmessin
Derman 4 yıl önce
Sanai bakanımız 3 büyük fabrika gelecekti demişti geldimi bilmiyorum
Ya 4 yıl önce
Hani filim platosu gelecektı kentsel dönüşüm olacaktı
Pek inan dırıcı degıl 4 yıl önce
Sayın özlü eftenı karduz asar deresı Sdayum kentsel dönüşüm hava kırlılıgı cöp işi osb lerıne kac fabrıka geldı bunları bakanlıgında neden cözmedi acaba merak ediyorum paraları ödemek cok büyük işmi. Zaten ödenecek beledıye bu duruma düştü ise kapatın bence
vatandaş 4 yıl önce
Belediye tam bir arpalıktır. İyi, çalışkan gerçekten üreten belediye çalışanlarını tenzih ederim. Ama büyük kısmı siyasi tavassutla işe alınmış kişilerdir ve bunlar ayıklanmalıdır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
parçalı az bulutlu