banner851

banner614

ÖZLÜ DOĞUP BÜYÜDÜĞÜ MAHALLEDE

banner619

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Çilimli’de düzenlenen mahalle iftarı öncesinde, Topçular Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Ahmetçiler Camii’nin açılışını yaptı.

banner846
Yerel Haber 03.06.2018, 10:05 03.06.2018, 14:42
2639
banner844

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, miting yapmak üzere Düzce’ye gelen Başbakan Binali Yıldırım’ı yolcu etmesinin ardından doğup büyüdüğü mahalleye gitti.

Özlü’nün Çilimli Topçular Mahallesi’ndeki ilk işi cami açılışı oldu. Burada Ahmetçiler Camii’nin açılışını yapan Özlü’ye, eşi Onur Özlü, AK Parti Milletvekili Fevai Arslan ve Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz da eşlik etti.Ardından, evinin de bulunduğu Topçular Mahallesi’nin geleneksel iftar programına katılan Özlü, iftar için hazırlanan masaları tek tek gezerek vatandaşlara hayırlı iftarlar diledi.Bakan Özlü ve beraberindekiler iftar sonrası akşam namazını açılışını yaptıkları Ahmetçiler Camii’nde kıldı.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (2)
DÜZCELİ81 3 yıl önce
ANCA GEZERSİNİZ BAŞKA BİRŞEY YOK.KARDÜZÜN 30 KM YOLU VAR 10 KM Sİ ASFALT SONRASI TOPRAK SONRA YATIRIMCI GELMIYOR.YOL YOK YOL.CIK BÜTÜNN YAYLALARIN YOLU BERBAT.GERCİ DÜZCE İÇİ REZİL...
Özlü 3 yıl önce
Sayın bakanım adam gibi adamsın vesselam seni ve reisi tek geçiyoruz diğerleri için yapacak birşey yok kimse kusura bakmasın
18°
açık