banner851

banner955

ÖZLÜ: GENÇLER MUTLU OLUN KONSERLERİN DEVAMI GELECEK

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen Düzce Gençlik Günleri kapsamında gerçekleştirilen konser serisinin 3. akşamında sevilen sanatçı Tuğçe Kandemir sahne aldı. Serin sonbahar akşamını Tuğçe Kandemir'in şarkıları ısıttı. Devam eden konserlerin 3. Günü de doyasıya coşkulu geçti. Gençler Kandemir’in şarkılarıyla bütün akşam eğlendiler.

Yerel Haber 14.10.2022, 10:40 14.10.2022, 16:39
1336

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen Düzce Gençlik Günleri doludizgin devam ediyor. Müzik piyasasına yeni atılan Elo ile Anıtpark Meydanındaki etkinlik alanında başlayan eğlence, DJ Serkan ile devam etti. Ardından Anıtpark meydanını hınca hınç dolduran kalabalığın yoğun tezahüratlarıyla sahneye çıkan ses sanatçısı Tuğçe Kandemir, kendi şarkılarını ve tüm Türkiye’nin sevdiği şarkıları Düzcelilerle birlikte seslendirdi. Alanı dolduran Düzcelilerin enerjisine hayran kaldığını söyleyen Kandemir, müzikseverleri şarkılarıyla coşturdu.

BAŞKAN’DAN KANDEMİR’E PLAKET

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, sonbaharı konserlerle karşılayan Düzcelilere şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşatan Tuğçe Kandemir’e plaket ve çiçek takdim etti. Gençlere de seslenen Özlü, “Sizler için bu konserleri yapıyoruz. Sizler mutlu olun ve eğlenin. Konserlerimiz devam edecek” ifadelerinde bulundu. Düzce Gençlik Günleri dördüncü gününde Karadeniz müziğinin sevilen ismi Ekin Uzunlar Düzcelilerle bir araya gelecek.

Yorumlar (3)
Üniversite öğrencisi 2 ay önce
Bir kitap fuarı da yapsanız keşke, eğitimin özellikle bir üniversitenin olduğu yere kitap fuarı daha çok yakışırdı.
israfa bak 2 ay önce
Belediyenin 3. sınıf sanatçı bozuntularına saçacak bu kadar çok parası varsa itfaiye arsası gibi dünya kadar kamu malını neden özele sattı? Tam bir mirasyedilik durumu.
SU CU 2 ay önce
DEVAMI GELİR TABİ SUYUN M3 7,5 OLMUŞ.
10 OLUR 12 OLUR
BURASI DÜZCE DEĞİL SAHRA ÇÖLÜ
Yeni Sayımız