banner851

banner614

ÖZLÜ’DEN ‘ATIK SU ARITMA’ MÜJDESİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, İSKİ tarafından yürütülen "Melen Havzası Çevre Koruma Projesi Kapsamında Müteferrik Atık Su Arıtma Tesisleri ve Kanal İnşaatı işi" kapsamında Akçakoca'ya atık su arıtma tesisi ile şebeke, bağlantı ve deşarj hatlarının Ağustos ayındaki ihalenin ardından 1 yıl içerisinde yapılacağı kaydedildi.

banner619
Yerel Haber 05.07.2018, 12:09 05.07.2018, 17:33
1316

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’den İSKİ’nin, "Melen Havzası Çevre Koruma Projesi Kapsamında Müteferrik Atık Su Arıtma Tesisleri ve Kanal İnşaatı işi" ile ilgili yazılı bir basın açıklaması geldi. Yapılan açıklamada Özlü, proje kapsamında Melen havzasında kalan ilçelere ve Düzce'nin Akçakoca ilçesine, MBR Prosesli İleri Biyolojik Atık Su Arıtma tesisi yapılması ve bu atık su arıtma tesislerinin bulunduğu ilçelerin şebeke, bağlantı ve deşarj hatlarında yapmayı planladığını kaydetti.

AĞUSTOS AYINDA YER TESLİMİ YAPILACAK
İhale sürecinde itiraz ve herhangi bir aksaklık olmaması durumunda, Ağustos ayı başında sözleşme imzalanacağını ve yer teslimi yapılmasının planlandığını kaydeden Özlü, iş kapsamında öncelikle Melen havzasında kalan ilçelerle birlikte Akçakoca ilçesinde de atık su arıtma tesislerinin inşaatına başlanacağını ifade etti.

Bakan Özlü, "İhale kapsamında 1 yıl içerisinde atık su arıtma tesislerinin tüm inşaat, mekanik ve elektrik imalatlarının tamamlanmasının yanı sıra devreye alma işlemlerinin de tamamlanarak işletilmeye hazır hale getirilmesi öngörülüyor. Akçakoca ilçemize hayırlı olsun" açıklamasında bulundu.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (9)
LAZ 3 yıl önce
Sayın Bakanım balıkçı barınağı başlamadıakıbeti ne oldu
Acıklama 3 yıl önce
Düzce belediyesi hiç yatırım yapmıyor cevre yolları asar deresi ne oldu sayın ay bilgi verırmisin düzce ne yapıyorsunuz asfat demeyin büyük yatırımdan bahsediyorum
Bu sefer olsun 3 yıl önce
Verilen söz karduz ne zaman yerine gelecek bekliyoruz
O 3 yıl önce
OSMANCA KÖYÜNE ACİL SAYIN BAKANIM
Umut 3 yıl önce
Sayın bakanım derhal kentsel dönşüm başlanmalı sanayi oradan kalkmalı
81 3 yıl önce
Seçim yaklaşıyo ya yaparsınız Düzce uçar artık. Göz boyamaya devam.. Allahtan 1 muhalif vekil çıktı isterseniz çalışmayın
düzceli 3 yıl önce
bugün 5 temmuz 2018 seneye o tesis bugün biticekmiş her tesiste olduğu gibi
çilimli akp gençlik 3 yıl önce
myo binası ne zaman yapılacak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın