banner851

banner955

PARKIN AYDINLATMALARI KAPANDI

Düzce Belediyesi Melen Su Park’ta eğlenen gençler, burada bulunan aydınlatma lambalarının kapatılmasının ardından şikayet üzerine yeniden açılması ancak saha aydınlatmalarının açılmamasına sitem etti. Belediye Başkanının emri ile böyle bir uygulamaya gidildiğini savunan gençler, “Mağduruz, bu ışıklar kış boyu yandı, yaklaşan yaz günlerinde kapatılması çok gereksiz” ifadesinde bulundu.

Yerel Haber 04.02.2019, 16:55 05.02.2019, 14:01
3385

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde olmasını fırsat bilen Düzceliler kendisini sokağa attı. Bu nedenle vatandaşlar hem keyifli vakit geçirmek hem güneşin tadını çıkarmak hem de gençlere yönelik eğlence alanlarından yararlanmak için Düzce Belediyesi Melensu Park’a akın etti.

Ancak özellikle aileler ve gençlerin uğrak yeri haline gelen Melensu Park’ta ilginç bir olay yaşandı. İddiaya göre, gençler gece saatlerinde park içerisinde bulunan sahada vakit geçirirken bir anda aydınlatma lambaları kapandı.Bunun üzerine gençler durumu Düzce Belediyesi’nin şikayet hattı olan 153 Beyaz Masa’ya bildirdi. Şikayet üzerine aydınlatma lambaları açıldı ancak saha aydınlatmaları açılmadı. Nedenini parka gelen ekibe soran gençler, “Belediye Başkanının emri” yanıtını aldı.

Gençler daha sonra, yaşadıkları bu üzücü durumu Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı ile paylaştı.

“Belediye başkanın emri ile kapatıldı”
Aydınlatmaları kapalı olan sahanın fotoğraflarını ihbar hattımıza gönderen gençler, şöyle sitem etti:

“Düzce Belediye Başkanın emri olarak yeni açılan Melensu Park’ın ışıkları önce kapatılıp sonra şikayet üzerine belediye ekipleri gelip park alanındaki ışıkları açtı. Ancak biz gençlerin eğlencesi olan saha ışıklarını açmadı. Sorduğumuzda gelen ekibin verdiği bilgi ise belediye başkanın emri ile kapatıldığı yönündedir. Biz gençler olarak bu durumdan şikayetçiyiz ve mağduruz tüm kış boyu ışıklar açıkken yaklaşan yaz günlerinde ışıkların kapatılması çok gereksiz ve anlamsızdır. Bu duruma derhal el atılmasını istiyoruz.”Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (14)
park 4 yıl önce
sen orda gece yarısı saat 2 de 3 de sigara iç muhabbet et diye koskoca parkın ısıkları acıkmı durcak en iyisi devir tasarruf devri kolay glsn
Castro 4 yıl önce
Belediye başkanı gitsin atlarıyla oynasın
eski düzceli 4 yıl önce
Bu Kadar Para Harcayarak Bu Kadar sevimsiz Göze hoş gelmeyen estetikten uzak
Park görünümlü Tarla Ancak Düzce de olurdu. Onu da başardınız. Lamba sabaha kadar yansın gençlerde oynasın kime zararı var. Memleketin bütün sorunları bitti 3 lambaya mı kaldık. Parkı yapan zihniyetin simgesi Ampul değil mi? Niye söndürüyorsunuz.
Şahin 4 yıl önce
Saçmalamayin yaaaa.saat 24 den sonra tabiki kapatilmalI.HATTA BÜTÜN ÜLKEMDE GEREKLI DURUMLARDA GEREKSIZ BÜTÜN AYDIMINLATMALAR KAPATILMALI.aksam evinizde uyurken bütün ışıklarinizi acikmi birakiyorsunuz?UYGULAMA ÇOK İYİ VE YERINDE.
m 4 yıl önce
Aydınlatmalar çok daha ucuza yapılabilir, bu şekilde 24 saat çalışabilir.
Hakkı 4 yıl önce
kime oy attığınıza iyi bakın.
sefer beye cevap 4 yıl önce
sever bey ısıklar gece 24:00 a kadar yansa dua edıcez aksam ezanından sonra ısıklar yanmıyo bu resımde saat 20:00 da cekıldı.
Sefer beye cevap 2 4 yıl önce
1.si bilip bilmeden yorum yazınca böyle oluyor, foto 20:00 da çekilmiş.
2.si orada ışık olmadığı zaman izbe ve karanlık oluyor, Ne kadar uyuşturucu tayfası varsa çöküyor hemen, etrafa zarar veriyor. Bırakında gençler isterse gece 03:00 da oynasın diğerlerine kalmasın mekan.
Caner 4 yıl önce
Gece 12 de ışıkların kapanması normal. Bu çocuklar sabaha kadar oyun mu oynuyor yani? herşeyin fazlası zarar.
sezai 4 yıl önce
yok daha neler kış boyu acıkdı kımse bısı demedı yazınmı dert oldu bunlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
kapalı