banner851

banner614

PARKLAR TESPİT EDİLECEK

banner619

Kalıcı Konutlar’daki parkların içler acısı durumunu gündeme getirmemizin ardından Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler Birimi tarafından başta kalıcı konutlar olmak üzere Düzce merkeze bağlı bütün mahallelerde parkların rehabilitasyonları için tespit çalışmalarına başlandığı açıklandı.

banner846
Yerel Haber 14.08.2015, 15:00
434
PARKLAR TESPİT EDİLECEK
banner844
Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler Birimi tarafından mahalle parklarına yönelik yeşillendirme, bitkilendirme ve peyzaj düzenlemeleri devam ederken, mevcut parkların rehabilitasyonlarına ilişkin de tespit çalışmaları başladı.
Başta Kalıcı Konutlar olmak üzere Düzce merkeze bağlı bütün mahallelerde bulunan parklarda yapılan tespit çalışmalarının ardından park ve yeşil alan bakımı, çocuk oyun gruplarının tadilatı ve montajı gerçekleştirileceği, Düzce'ye kazandırılacak yeni oyun parklarında ise çocuklar için hijyen esas alınacağı bildirildi.
KADERİNE TERK EDİLDİ HABERİ İÇİN TIKLAYIN
Kalıcı Konutlar Yeşiltepe Mahallesindeki çocuk parkının içler acısı halini gündeme getirmiştik. Uzun zamandır bakım yapılmayan parkta hiçbir çocuğun oyun oynayamadığını belirten mahalle sakinleri, parkın kaderine terk edildiğini söylemişti.
Yorumlar (1)
Düzceli 6 yıl önce
Nerde düzce belediyesinin bulunmaz temizlik müdürü,arabanın arkasına kurulup hava atmasını iyi bilir.
12°
parçalı az bulutlu