banner851

banner614

PİSTİ BİZZAT KENDİSİ TASARLADI

Dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu,bizzat kendisinin tasarladığı Cumayeri’ndeki pistin son durumunu takipçileriyle paylaştı. Projede bir tane bile ağaç kesilmediğini kaydeden Sofuoğlu, pistin çevresine yüzlerce fidan dikilerek daha da yeşillendirileceğini açıkladı.

banner619
Yerel Haber 15.07.2016, 10:44
4499
PİSTİ BİZZAT KENDİSİ TASARLADI

 Dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu Cumayeri’ne yapacağı pist projesi devam ediyor. Pist çalışmalarını bizzat takip eden Sofuoğlu, tasarımın sonuna geldiklerini sosyal medya hesabından duyurdu. Pistin dizaynını bizzat kendisi yapan Sofuoğlu, “Düzce Cumayeri pist tasarımı bitmek üzere..” diyerek son durumu hakkında takipçilerine bilgi verdi.  Sofuoğlu, sosyal medya hesabından pistin yapılacağı alanın havadan çekilmiş fotoğrafını da paylaştı.

Pistin yapılacağı alanda ağaçların kesildiği iddialarına cevap veren Sofuoğlu, “Bu projede bir tane bile ağaç kesilmedi, kesilenler çalı çırpı ve pist bitiminde etrafa yüzlerce fidan dikilecek hepsi hazır.” dedi.

Cumayeri’ndeki pist, motor sporlarının tüm branşlarına hizmet edecek bir proje olarak hazırlanıyor. 450 dönüm alana yayılan pist tamamlandığında birçok ulusal ve uluslararası şampiyonaya da ev sahipliği yapacak.

HABER;S.KAŞKIR

banner844
Yorumlar (7)
ahmet talha gokce 4 yıl önce
Kenan sofuoglu Allah senden razi olsun cumayeri sayende dahada kalkinacak insAllah koyu olan nu lice sayende buyuyecek o agaclari kestigini soyleyenler gecici kafalari bunlar yapilan yayirimlara karsi cikip istemezler hep karsi cikanlar
Ertan 5 yıl önce
Görüntü dosyası ekleyemiyorum ama, bu işten anlayanlar Google Earth' den Cumayeri girişindeki Kalıcı Konutların batı yönüne odaklansın. (Görüntünün kuzeyi ile güneyini yer değiştirin bakarken). Birkaç yıl önce ağaç dolu olan ve haberde kelleşmiş olarak görülen bu bölgede nasıl oluyor da hiç ağaç kesilmemiş hayret ???? : )
cABIR BAS 5 yıl önce
Cumayeri Sayin Belediye Baskanina bir mesajim var! Sayin Baskan Bu 450 dônûm alan 45 hektar eder bir hektara 67 tane ihlamur agaci dikilyor yetiskin bir ihlamur agacindan 20 kilo bal elde ediliyor bu 450dônûm alana hic bir ise yaramaz ZIMBIRTI li motor yaris pisti yapilacagina 3000 tanen ihlamur agaci dikilirse Cumayerin bûyûk oksijen deposu park veekonomik yônden mûkemmel bir bal ûretim alani olusturulur iyinbilineki bir ihlamur agaci 800sene yasiyor Sayin Baskan bu yazimi tekrar tekrar okuyup benim bahsettigim sekilde degerlendirmenizi ôneririm saygilarimla Sayin BASKAN
çok bilen 5 yıl önce
çok bilme
BİROL AKSU 5 yıl önce
TEBRİKLER KENAN SOFUOĞLU DOĞAYA SAYGINI TAKDİR EDİYORUZ...
dikkat 5 yıl önce
siyasilerimiz bir zahmet uğraş verselerde galatasarayı, beşiktaşı düzceye yatırım yapma konusunda ısrarcı olsalar, ikna etseler kolundan tutup getirseler önündeki engelleri aşacağını söyleseler.. hadi onu yapamadınız diyelim bari bir spor yatırımcısı bulunda düzceye aynı fenerbahçe gibi bir kompleks yapıp yurt içi yurt dışı takımlara kamp için kiraya verseler kışında spor kompleksi olarak vatandaş faydalanır fenerbahçe tesislerine şimdi antalyaspor gelip kamp yapacakmış, sporun her çeşidi var düzcede ne güzel işte değerlendirinsene kardeşim halkta sahip çıkıp yerli iş adamı esnaf buna göre yatırım yapsın teşvik edilsin ahh ahh nerde büyük düşünecek düzceyi şaha kaldıracak siyasetçi?
SERHAT 5 yıl önce
İstanbul'a Büyükşehir Belediye Başkanlığına Adaylığını koysa kazanır :)