banner851

banner614

POLİSLERE 'MORAL' MEKTUBU

banner619

Şehit aileleri ve vatandaşlar Düzce'de görev yapan polislere mektupla destek verdi. Şehit kardeşi Emine Akgüre tarafından polise moral ve motivasyon için başlatılan Mektup Yazma Kampanyası kapsamında yazılan yüzlerce mektup Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne ulaştı.

banner846
Yerel Haber 21.04.2017, 13:40 22.04.2017, 11:53
1925
banner844
Şehit yakınlarından öğrencilere, eğitimcilerden esnafa kadar çok sayıda vatandaştan polise mektupla destek... Halkın huzur ve güven ortamı içerisinde yaşamasını sağlamak adına özveriyle çalışan, suç ve suçlularla canları pahasına mücadele eden emniyet teşkilatı mensuplarına Türkiye'nin dört bir yanından destek gelmeye devam ediyor.

15 Mayıs 2009 tarihinde Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada şehit olan Onbaşı Halil İbrahim Akgüre’nin kardeşi Emine Akgüre tarafından başlatılan Mektup Yazma Kampanyası “81 İlde Polise Mektup” adıyla ülke geneline yayıldı.

Toplumun değişik kesimlerinden binlerce vatandaşın destek verdiği proje kapsamında yazılan mektuplar Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne ulaştı. Başlatılan proje çerçevesinde polise moral ve motivasyon vermesi için yazılan yüzlerce mektup, Düzce'de görev yapan polis memurlarına takdim edildi.

 
Yorumlar (0)