banner851

banner614

PROFESYONEL SERVİS HİZMETİ, DENEYİMLİ KADRO

banner619

Uzun yıllardır Opel markasını Düzce ve bölgede başarıyla temsil eden Kervan Otomotiv, büyüme hedefi doğrultusunda dev yatırımla Peugeot ve Citroën markalarının sıfır araç satışı ve servis hizmetlerini de bir süre önce bünyesine kattı. Bu kapsamda sektörün bölgedeki lideri firmaya art arda üst düzey ziyaretler gerçekleştirildi. Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille, Citroen Genel Müdürü Selen Alkım ve Peugeot Genel Müdürü İbrahim Anaç, Kervan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Durdu’ya özel bir teşekkür ziyaret gerçekleştirdi.

banner846
Yerel Haber 18.06.2021, 19:30 19.06.2021, 17:54
2926
banner844

Düzce’nin otomotiv sektöründe lider kuruluşu Kervan Otomotiv, otomotiv dünyasında heyecan oluşturan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Dev firmaları bünyesine katarak büyümesini emin adımlarla sürdüren şehrin köklü kuruluşu Kervan Otomotiv, Kurucusu Şemsi Durdu’nun idaresinde deneyimli kadrosuyla bölgede ağırlığını hissettiriyor.

Bünyesinde barındırdığı Opel, Peugeot ve Citroen markaları ile müşterilerine geniş ürün yelpazesi ve profesyonel servis hizmeti sunan Kervan Otomotiv’e 3 markanın bölge bayiliğini almasının ardından üst düzey ziyaretler hız kesmeden sürüyor. 15 Haziran 2021 Salı günü, Groupe PSA Türkiye, Peugeot ve Citroën nezdinde gerçekleştirilen ziyaret kapsamında Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille, Citroën Genel Müdürü Selen Alkım ve Peugeot Genel Müdürü İbrahim Anaç, Kervan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Durdu ile bir araya geldi. Ziyarette bayinin Düzce’deki yeni tesislerini yerinde inceleyen üst düzey yöneticiler, kısa sürede büyük yatırımla marka ağını genişleten Durdu’ya teşekkür etti.

Öte yandan Opel’in Düzce başta olmak üzere Bolu ve çevresinde yetkili satıcı ve yetkili servisi olarak hizmet veren Kervan Otomotiv, faaliyetlerine Peugeot ve Citroën markalarının yetkili bayiliklerini de dahil etti. Her iki markanın da kurumsal tesis yatırımlarını tamamlayan tecrübeli bayi, 2021 yılı itibarıyla Peugeot ve Citroën markalarının sıfır araç satış hizmetinin yanı sıra yetkili servis hizmeti de vermeye başladı.

TS 12047 Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olan Kervan Otomotiv’in diğer faaliyetleri arasında; Çevre ve Orman Müdürlüğü tarafından Egsoz Emisyon Ölçümleri yetkisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Kervan Otomotiv tesisinde TÜV araç muayane ön incelemeleri de yer alıyor.

Yorumlar (1)
..... 1 ay önce
şirketin güler yüzlü çalışan ekibi ağırlama karşalama sıyla mükemmel bir şirket olduğunu dile getirmek isterim