banner851

banner614

Ramazan sokağı planı belli oldu

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün yapacağı ve bu yıl ilki düzenlencek Ramazan sokağı etkinliğinin programı belli oldu.

banner619
Yerel Haber 15.08.2009, 15:55
121
Ramazan sokağı planı belli oldu

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün yapacağı ve bu yıl ilki düzenlencek Ramazan Sokağı etkinliğinin programı belli oldu.

Ramazanın 12. günü başlayacak olan etkinlikler bayramın sonuna kadar devam edecek. Anıt Park'ta düzenlenecek olan ve 90 standın kurulacağı etkinlikler kapsamında birçok ünlü sanatçı sahne alacak. Bir festival havasında geçmesi planlanan etkinliklerde ilk gün Cihan Yıldız sahne alacak. Programın ikinci gününde Oğuz Doğan Cengiz alanı dolduranlara Türk Halk Müziği ziyafeti yaşatacak. Üçüncü gün Kur'an-ı Kerim okunup Tasvvuf müziği eşliğinde sohnetler yapılacak. 4. gün ise orkestra Nazar ve Vedat güzel bir müzikk ziyafeti verecek ve ardından 5. gün Ahmet Özhan Türk Sanat Müziği'ni halkla buluşturacak. Programın 6. gününde Doç.Dr.Mustafa Karataş sevenleriyle buluşurken, 7. günü Muzaffer Yıldırım ve Songül Karlı meydanda bulunanları mest edecek. 8. gün Prof. Dr. Ali Erbaş Kur'an ziyafeti verirken 9. günde ise Dursun Ali Erzincanlı meydanı dolduranlara duygulu anlar yaşatacak. 10. gün yine Kur'an ziyafeti verilirken 11. gün TRT sanatçısı İnci Yaman sahne alacak. 12. gün Hüner Coşkuner sevenlerine güzel bir gece yaşatırken 13. gün Kültür Bakanlığı sanatçısı Fermen Kaya sahne alacak. 14. gün Kadir Uğurlu ve 15. gün kadir gecesi özel proğramıyla alanı dolduranlar güzel bir gece geçirecek. 16. gün mustafa Uysal,17. gün Mine Koşan,18. Gün Halis Çaşkurlusahne alacak. Bayramın birinci günü Mustafa Keser ve bayramın ikinci günü Türk Sanat Müziği sanatçısı Seniha'nın sahne almasıyla etkinlikler son bulacak.

banner844
Yorumlar (0)