banner851

banner614

REFLEKTÖR DAĞITILDI

İlimiz genelinde çoğu zaman tarım araçlarının sebebiyet verdiği trafik kazalarının önüne geçilmesi adına Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri ile Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ortaklaşa yaptığı projede tarım araçları sürücülerini bilgilendirdi.

banner619
Yerel Haber 03.04.2014, 17:14
269
REFLEKTÖR DAĞITILDI

İlçeler ve köylerde yoğun olarak kullanılan tarım araçlarını kullanan sürücüleri trafik kuralları konusunda bilgilendirmek, güvenli traktör sürüş tekniklerini benimsetmek ve traktörlerin sebep olduğu trafik kazalarını azaltmak amacıyla il jandarma komutanlığı trafik şube müdürlüğü ile Düzce İl Emniyet Müdürlüğü trafik şube ekipleri ortaklaşa yaptıkları proje ile çiftçilere eğitim verildi.

 

 

Bilgilendirilen sürücülere tarım araçlarına takmaları için il jandarma komutanlığınca tasarlanan 80 adet traktör ve tarım araçlarının arkalarına takmaları için ücretsiz reflektör dağıttı. düzce il emniyet müdürlüğü trafik şube ekipleri tarafından bastırılan yaklaşık bin adet el broşürü dağıtılırken, kazaların sıfıra indirilmesi konusunda bu tür çalışmalarının devam edeceğini bildirildi.

 

 

 

 

 

 

Haber;İ.Keleş

banner844
Yorumlar (0)