banner851

banner614

RESMEN REZALET!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nın 60. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen kutlamaya ciddiyetten uzak program akışı ve ilgisizlik damga vurdu. Organizasyondaki aksaklıkların gölge düşürdüğü 60. yıl programına çok sayıda TSO üyesi katılmayınca plaket vermek için sahneye çıkan Erdoğan Bıyık dakikalarca salonda olan bir iş insanın anons edilmesini bekledi.

banner619
Yerel Haber 19.04.2019, 17:21 20.04.2019, 16:33
4243
RESMEN REZALET!
Hem siyasiler hem üyeler ilgisiz kaldı

Düzce'nin sanayi ve ekonomisine yön veren en köklü meslek kuruluşu Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nın 60. yıl programına hem siyasiler hem de üyelerin bir kısmı ilgisiz kaldı.

Düzce TSO yönetiminin haftalar önce hazırlıklarına başlayıp üyelerine duyurusunu yaptığı program Düzce Teknopark binasında gerçekleştirildi.

TSO'da geçmiş dönemlerde başkanlık eden isimlerin unutulmadığı kutlama programında Düzce'nin köklü ve saygın şirketlerine mensup iş insanları hazır bulundu.

Düzce protokolü ve TSO üyelerine tek tek davetiye gönderip programa davet eden TSO yönetiminden bazı isimleri de gözler aradı.

Organizasyondaki aksaklıklar damga vurdu

Bu tür etkinliklere önem veren ve katılım gösteren isimler programın sonunda sahneye çağrılarak plaketlerini alırken, organizasyondaki bazı aksaklıklar katılımcıların zor anlar yaşamasına neden oldu.

Yönetim sınıfta kaldı

60. yıl programına katılım göstermeyen üyeler nedeniyle plaket vermek üzere sahneye davet edilen iş insanı Erdoğan Bıyık dakikalarca sahnede bekletildi. Art arda anons edilen bir çok isimden sonra salonda bulunan bir katılımcı bulundu ve Bıyık, plaket takdimini yapabildi. Yine program akışının düzensizliği de eleştirilere neden oldu. Protokolün sahneye çağrılması ve plaket sunulması sırasında yaşanan kargaşa TSO'ya yakışmayan bir tablo çizdi.
banner844
Yorumlar (18)
Fevai 2 yıl önce
Ticaret odası başkanı seçimde kime hizmet etti kimi destekledi. Faruk Özlü ve ak partiyi desteklemediği kesin. Şimdi de belediyede valilikte rektörlükte sinyal verip kabul görme derdine.
Fevai 2 yıl önce
Şimdi merak ediyorum.İyi partinin düzcede arkadan yaıplanmasını yapanlar,İyi parti chp ye destek verenleri destekleyen Fevai Arslan niye katılmadı bu toplantıya.Tuncay Şahinle bacanak olan fevai Süleyman Soylu geldiğinde otobüsün üzerinde Soyludan yediği fırça için mi çıkamadı piyasaya. Arka perde ticaret sanayi odasının yönetme etiği fevaidedir.Tuncay Şahin sadece başkandır.
Talihsiz talihli 2 yıl önce
Bir duzce klasiği. Şaşırtmadı.
Düzcenin 3c kuralı. Çöp çukur çamur
YAVUZ0881 2 yıl önce
Başkanları kimse iplemedi nedemek utanma kalmadı edepsiz böyle haber başlığımı olur edep be yahu edep
ESNAF 2 yıl önce
ESNAF GÜNÜ KURTAMANIN DERDİNDE TÖRENE GİDECEK KAFAMI KALDI
orhan ecan 2 yıl önce
bu haberi yapan her halde onceki yonetimi çök beğeniyordu sanki duzcede hiç aksilik olmuyor o aksilikleri haber yap da gorelim sayın medya
Vatandaşşşş 2 yıl önce
öncü tv el değiştirdikten sonra çok akepe yanlısı oldu.mhp belediyelerini kötüler ticaret odasını kötüler.Arkadaş yorum yapmadan tarafsız bir haberiniz yok..ister yayınlayın ister yayınlamayın fark etmez.Ama gerçek bu
Adore81 2 yıl önce
Bu haberi argo tabir ile çok kişinin de ne anlama geldlğini bildlği şekli de başlıklandırmak acizliğine düşmüş kelime sancıcı çeken zavallıya metin yazarı diye maaş veren bay patron : bakín sizi de başlıktakini reva görmüşki.bu ne rahatlık!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın