banner851

banner614

‘S’ PLAKA 25 BİN TL

banner619

Düzce’de de hayata geçirilmesi gündemde olan servis araçlarının denetimini amaçlayan ‘S Plaka’ uygulaması için Bolu Belediyesi kararını verdi. ‘S Plaka’ için Bolu Belediye meclisinden çıkan karara göre kendi taşımasını yapan fabrika, şirket ya da esnaflar ‘S plaka’ alacak, herhangi bir ücret ödemeyecek. Bir S plaka için 25 bin TL ödeyecek. Bilindiği üzere Düzce’de de bu konuda girişimler sürerken alınacak ücret konusunda henüz kesin karar verilmedi.

banner846
Yerel Haber 15.08.2015, 12:39
11535
‘S’ PLAKA 25 BİN TL
banner844
Bolu Belediyesi Düzce’nin de gündeminde olan ‘S Plaka’ konusunda kararını verdi. Belediye meclisinin daha evvel almış olduğu karar ile servis araçlarına S Plaka verilerek kontrol altına alınması karara bağlanmıştı. Karar doğrultusunda, 31 Aralık 2015 tarihine kadar müracaat edecek servis araçlarına S plaka verilecek. Hazırlanan yönetmelikle S plaka alacak kişi, şirket ve kooperatifler belirlenmek üzere komisyon kurulacak. Komisyonda 1 şoförler odasında, 1 ticaret odasından ve 3 kişi de belediyeden olacak. Kendi taşımasını yapan fabrika, şirket ya da esnaflar S plaka alacak ama herhangi bir ücret ödenmeyecek. Bir S plaka için 25 bin TL ödenecek. Buna karşılık isimleri belli olan 4 kooperatiften 83 araç S plakası aldığında ücret ödemeyecek.

Karar mecliste oy çokluğuyla kabul edilirken mecliste bulunan muhalefet partinin üyeleri miktarın çok fazla olduğu itirazında bulundu. Üyeler ayrıca karar gözden geçirilmesini ve rakamın makul fiyata getirilmesini talep etti. İtirazda bulunan üyeler çevre illerden Karabük, Düzce, Kastamonu ve Denizli’nin ödediği ücretler yeniden incelenmelidir, dediler.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (9)
Ahmet korkmaz 4 yıl önce
Bir pilak
SERVISCI 5 yıl önce
HAK SAHIBIYIZ 10000 LIRAYI ZORLA ODEDIYORLAR BUMU HAK SAHIPLIGI VURUN GARIBAN SERVISCIYE NASILSA YANLIZZ
Duzceli orak servisci 5 yıl önce
Milleti orak gibi yontuyorlar herşey para vergi levhası eski olanlara öncelik yapılsın sonradan s plaka para yapar alalım diyenleri orak gibi yontsunlarr il dışına da araçların çıkımasi lazım D2 D4 millet razı araç orak gibi aynı yerde mi gezecekk
Servisci 6 yıl önce
Para alinmasin bu zaten hakkimiz
servıs soforu 6 yıl önce
2014 aralık ayında servıs aldım. S plşakası almam ıcın ne gerekıyor
akp 6 yıl önce
Oh olsun akpartiye oy verenlere çok iyi oluyor.
25 bin tl makul 6 yıl önce
servis işinde para çok 25 bin tl dokunmaz rakam normaldir bizce
Aklamacı 6 yıl önce
S 600 makam aracı olan Diyanet işleri Başkanımıza da bir tane hediye edelim S plakalardan :))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın