banner851

banner955

SAĞLAM BOLU’YA KOŞTU

Spor Toto Süper Lig’in yeni ekiplerinden Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam’ın Akçakoca ilçesi'ne bağlı Beyhanlı Köyü'nde yaşayan annesi Fatma Sağlam, yaşadığı tansiyon ve şeker rahatsızlıkları nedeniyle başvurduğu Akçakoca Devlet Hastanesi’nden Bolu’da bulunan özel bir hastaneye sevk edildi.

Yerel Haber 17.06.2017, 17:56 18.06.2017, 16:27
4583

Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam’ın Akçakoca ilçesi'ne bağlı Beyhanlı Köyü'nde yaşayan annesi Fatma Sağlam dün gece yaşadığı rahatsızlık nedeniyle Akçakoca Devlet Hastanesi’nden başvurdu. Burada kendisine müdahale edilen 74 yaşındaki Fatma Sağlam gece saatlerinde ambulansla Bolu’ya götürüldü. Sağlam, Bolu’da bulunan özel bir hastanede ilk muayenesinin ardından yoğun bakım ünitesine yatırıldı.

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, annesinin rahatsızlığını öğrenerek Bolu’ya hastaneye koştu. Bir süre hastanede bekleyen ve doktorlardan annesinin sağlık durumu hakkında bilgi alan Sağlam, daha sonra buradan ayrıldı. Gazetecilere açıklama yapmayan Sağlam, “Annenizin durumu nasıl?” sorusuna “Durumu çok iyi değil.” yanıtını verdi.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (3)
Cahit 5 yıl önce
Rabbim mubarek ramazan hurmetine acil sifalar versin.Poyraz kardes sen de bir sifa dilesen insan olarak olmazmiydi. Hemen siyasi davraniyorsun.
poyraz 5 yıl önce
Düzce de Hastane Yok Mu Özel Yada devlet Demekki neymiş Düzce vasat
düzceli 5 yıl önce
bi geçmiş olsun bile demeden eleştirme yada muhalefet etme derdine düşüyonuz ya, mübarek gün Allah vicdan versin insanlık versin diye dua ediyorum, acıyorum halinize...bu habere yorum yapacaksan geçmiş olsun, Allah şifalar versin yazacaksn