banner851

banner955

SAĞLIK CAMİASININ ACI KAYBI…

Sakarya’nın Erenler ilçesinde Toplum Sağlığı Merkezi’nde hemşire olarak görev yapan Düzceli 40 yaşındaki Serap Yeşil, yakalandığı yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Yerel Haber 28.10.2021, 11:52 28.10.2021, 18:36
3732

Sakarya’nın Erenler ilçesinde Toplum Sağlığı Merkezi’nde görev yapan Düzceli Serap Yeşil Hemşire, bir süre önce yaptırdığı COVİD-19 testi pozitif çıktı.

40 yaşındaki yeşil durumunun ağırlaşması üzerine Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı. Entübe edilen Serap Hemşire yapılan tüm müdahalelere rağmen dün hayatını kaybetti.

Ölümüyle sağlık camiasını yasa boğan Serap Hemşire’nin evli ve 2 çocuk annesi olduğu öğrenildi.  Serap Yeşil için bugün Erenler Toplum Sağlığı Merkezi’nde tören düzenlendi. Ardından Yeşil, memleketi Düzce’nin Cumayeri ilçesinde son yolculuğuna uğurlanacak.

Öncü Medya Grubu ailesi olarak merhume Serap Yeşil’e Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve sağlık camiasına başsağlığı dileriz.

banner844
Yorumlar (1)
Mert 1 yıl önce
Hani aşılılar ölmüyordu? Aşı olmayanı vatan haini ilan edecekdiniz neredeyse ama ölenler hep aşılı, kalp krizi furyası aldı başını gidiyor ve hepsi aşılı…