banner851

banner614

Şahin 100 günü değerlendirdi. !

Yığılca’nın CHP’li yeni Belediye Başkanı Bünyamin Şahin, geride kalan 100 günü değerlendirdi. Şahin Yığılca Düzce yolu için de çalışmalara başlanacağı müjdesini verdi.

banner619
Yerel Haber 15.07.2009, 10:08
197
Şahin 100 günü değerlendirdi. !


Yığılca’nın CHP’li yeni Belediye Başkanı Bünyamin Şahin, geride kalan 100 günü değerlendirdi. Kısa sürede büyük işler başardıklarını belirten Şahin, her şeyden önce Belediyenin esnafa olan borçlarını büyük oranda ödedik. Ardından Belediyemizin ana ihtiyaçları olan donanım malzemelerini satın aldık. Şehir merkezindeki kötü görünen yollarımıza da 4000 m2 taş döşedik dedi. Büyük bir projeye hazırlandıklarını da belirten Şahin, yaklaşık 700 bin lira maliyetli bir kent meydanı projemiz var. Eğer başarabilirsek, bu meydan Düzce’nin en güzel meydanı olacak ve vatandaşların bu meydanı görmek için Yığılca’ya gelmelerini sağlamayı hedefliyoruz dedi.

Şahin, Yığılca’nın en büyük sorunlarından biri olan yol konusunda da düğmeye basıldığının müjdesini vererek, yolumuz ile ilgili Milletvekillerimizden de destek görüyoruz. Daha önce By-pass yapılan yolun yapılması için gerekli yerlerle görüştük.Yolun tamamının bir anda yapılması sıkıntı olacağı için etap etap yapılmasına karar verildi. Belli bölgelerde kamulaştırma yapılacak ve hedefimiz 3-4 yıl içinde bu yolu tamamlamak dedi.

banner844
Yorumlar (0)