banner614

ŞAHİN, ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ

banner619

Basın İlan Kurumu (BİK) Sakarya Şube Müdürü İbrahim Çorbacı, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’i makamında ziyaret etti.

Yerel Haber 12.11.2020, 17:20 13.11.2020, 13:55
684
ŞAHİN, ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ
banner785

BİK Sakarya Şube Müdürü İbrahim Çorbacı, beraberinde Şube Müdürlüğü personeli İsmail Alabaş ile birlikte DTSO Başkanı Tuncay Şahin ve Başkan yardımcısı Ümit Ülgen’i ziyaret etti.

Kurum çalışmaları hakkında bilgi veren Çorbacı, 1 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla şube müdürlüğünün hizmet alanına Düzce’nin de dahil edildiği bilgisini verdi. DTSO Başkanı Şahin ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda ise İbrahim Çorbacı, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran’ın talimatıyla bastırılan Dr. Mehmet Gedizli’ye ait kitap setini hediye etti. DTSO Başkanı Şahin de kahve fincanı hediye etti.

Ziyaret toplu çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu. Çorbacı daha sonra Düzce Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak atanan Elif Özerçetin'i ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

(İHA)

Yorumlar (2)
Barış Ceylan 1 hafta önce
Al topu ver topu. Fandana findana
cifciler 2 hafta önce
sayın baskan tarımı bitirİn birilerine verin bakalım sayın cumhur başkanım insAllah cimerdeki sikayetlerimizi okursa okoltuk ta olmayacaksınız
kapalı