banner851

banner614

SAHTE GÖZYAŞI AKITMAYIN!

banner619

Düzce Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Fatih Gülaçtı, Gazze’de yaşananlara yeterli tepkinin verilmediğini savundu ve hükümetin Türk milletinin sesine kulak vermesi gerektiğini dile getirdi.

banner846
Yerel Haber 18.07.2014, 17:13
199
SAHTE GÖZYAŞI AKITMAYIN!
banner844

Düzce Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Fatih Gülaçtı, İsrail'in Gazze'ye başlattığı operasyonlara ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Gülaçtı, Gazze’de yaşananlara Batı’nın sessiz kalmasının yanında Arap Devletleri başta olmak üzere Müslüman ülkelerin yapılan zulme karşı etkili adımlar atamadığını savundu.


“AKP Hükümeti'nin diz çöktürdük dediği sözde İsrail Devleti nasıl oluyor da İslam coğrafyasında bu kadar pervasızca hareket edebilmektedir.” Diye soran Gülaçtı, “ Mavi Marmara Saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımızın intikamını İsrail ile birlikte tatbikat yaparak mı almıştır. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu İsrail'de aşağılanan büyükelçimiz için hangi yaptırımı uygulamıştır. Malesef hükümetimizden ümidini kesen duyarlı vatandaşlarımız, bölgeye canlı kalkan olarak gitmek için gönüllü olmuşlardır. Bu sebeple Hükümetimiz; ya Türk Milletinin sesine kulak vererek İsrail terörüne karşı uluslararası kurum ve kuruluşları harekete geçirmeli ya da sahte gözyaşı akıtmayı bırakmalıdır. Unutulmamalıdır ki Müslümanlar başta olmak üzere tüm vicdanlar gereken ne ise acilen yapılmasını istemektedir. Biz ülkücülerin vicdanlarını kanatan bu terör saldırılarının en kısa sürede sonlandırılmasını diliyor, Cenab-ı ALLAH'ın vaad ettiği günlerinin tez zamanda gelmesi için dua ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu