banner851

banner614

SANAYİ SİTESİ SUYA GÖMÜLDÜ

banner619

Gün boyu süren yağış altyapı sorunlarını da gözler önüne serdi. Düzce Küçük Sanayi Sitesi’nde (KSS) her yağmurlu havada oluşan alışıldık görüntüler yine ortaya çıktı. Sanayi esnafı ise sürekli aynı olayın yaşanmasına tepkili.

banner846
Yerel Haber 23.04.2017, 14:42 23.04.2017, 15:41
3381
banner844

Nisan ayının sonuna gelinmesine rağmen beklenmedik biçimde yüzünü gösteren kar ve yoğun yağmur berberinde çileyi de getirdi.

Daha önce defalarca gündeme gelen Küçük Sanayi Sitesi’nin altyapı eksikliği iş yeri sahipleri ve vatandaşları çileden çıkardı. Yağış nedeniyle biriken yağmur suları site içerisinde küçük bir gölet oluşmasına sebep oldu. Oluşan birikinti sular nedeniyle bazı dükkanlar su basma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

Araçların ilerlemesini engelleyecek seviyelere çıkan su birikintileri esnafın büyük tepkisini çekti. Haber merkezimizi arayarak her yağmurda benzer görüntülerin oluştuğunu ifade eden site esnafı sesini sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla da ilgililere duyurmaya çalıştı.

Yorumlar (28)
Salih 4 yıl önce
A.mutlu Allaha havalesin.
Adanalı CELAL 4 yıl önce
Yönetimi değiştiremezsen olacağı budur. Herifler otuz beş yıldır. Oh oh ne ala. Sen taksit ödemeye devam et.
VERGİ 4 yıl önce
2 AY ÖNCE BELEDİYENİN MEMURLARI TABELA VERGİSİ İÇİN AYRI ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ İÇİN AYRI GEZDİLER SABAHTAN BERİ ARIYORUZ ARIZAYI GİDERMEYE GELEN YOK ...YOK ÖYLE YAĞMA İŞ VERGİYİ ALACAKSAN HİZMETİ DE VERECEKSİN KIVIRMAK YOK
çakalsınız 4 yıl önce
can dündar hayır diyor şimdi bende sana onumu yazayım..evet hayır polemiğini bırakın..
yılmaz 4 yıl önce
belediye ile ne alakası var, sanayi sitesini yıllarca SÜLÜK gibi emen den hesap sorun
sanayici 4 yıl önce
ne keleşi kardeşim bu sanayiye ödediğimiz aidatları neden sormuyoruz nerde yönetim neden yaptırmıyor sadece öde benin ödediğim aidatlar ne olacak
ADANALI CELAL 4 yıl önce
KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNİ KİMLER OTUZ YILDIR SÖZDE YÖNETİYORSA , KİMLER BURADAN NEMALANIYORSA GİDİN ONA AĞLAYIN. BELEDİYENİN PARASINA DA MI GÖZ DİKTİNİZ. BELEDİYE YAPSA BİZ YAPI-TIK DİYE YİNE KASAYI BİTİRİRSİNİZ.
MUHTAR 4 yıl önce
küçük sanayi sitesini kim yönetiyor. kim nemalanıyor. İsmail Bayrama yağmurda asfalt döktüren KSS yöneticisi A:M: kum çakıl ve nakliye parasıyla dünyalık yaptı. Yağmurda ekilen asfalt ancak bir yıl gitti. Şimdi bizden yine para istiyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın