banner851

banner614

SAPAK ESNAFI TEPKİLİ

banner619

Gölyaka'ya doğal gaz hattının geçtiği D-100 kenarındaki Şaziye Köyü esnafı doğal gaz şirketine tepki gösterdi. İki aya yakın bir süredir çile çektiklerini belirten bölge esnafı "bizi bu doğal gaz bitirecek çare arıyoruz çare istiyoruz" dediler.

banner846
Yerel Haber 13.08.2015, 17:07
2185
SAPAK ESNAFI TEPKİLİ
banner844

Gölyaka'ya giden doğal gaz boru hattının geçtiği D-100 kenarındaki Şaziye Köyü'nde bulunan ev işyerleri iki aydır açılıp kapanmayan boru hattının bölgeyi yaşanmaz kıldığını söylediler. İki aydır  yollarının kazıldığını ve çukurların açılıp borular yerleştirilmiş olmasına rağmen bir türlü kapatılmadığını dile getiren Şaziye Köyü'nde sapak mevkiinde bulunan ev ve işyeri sahipleri "tozdan boğlur hale geldik, işyerlerimizin önü çukurla kazıldı boruların üstü kapatılmadı, bizi bunlar bitirmek ki istiyorlar" diyerek adeta isyan ettiler.
 Gölyaka Sapak mevkiinde Şaziye Köyü'nde açılan doğal gaz borularının  bir an evvel kapatılmasını bekleyen esnaflar "çera ve çıkış yolu" arıyor.Esnaf iş yapamamaktan isyan ederken bölgedei kamet eden vatandaşlarda çamaşır kurutmakta zorlandıklarıın toz içinde geçen günlerin kendileri için yazın ortasında çileye dönüştüğünü dile getirdelar.

Konu hakkında Dergaz'ın ilgili firma hakkında harekete geçmesini isteyen bölge esnafları "canımıza tak etti bizim sabrımızı test etmesinler" diyerek çare ve çıkış yolunun bulunmasını istediler.

Haber:E.TAYHAN

Yorumlar (9)
sadovali motorcu 6 yıl önce
Katılıyorum motorla giderken toz içinde kalıyorum hızlı gidemiyorum buna bi çare bulun ne cileee
Sapak 6 yıl önce
Ak duzceli sapakta yasamaginin çok belli boş beleş konuşuyordu yaklaşık iki ay oldu sapakta insanlar esnaf madur bunları biliyor musun isgenbeden atmaya benzemez bu işler
esnaf 6 yıl önce
biz ne ağlayacağız lan herkez işini yapıcak işini yapmayan gidip evde yatıcak muhtarsa işini yapıcak silah almak için muhtar oluyorsunuz bide bişeymiş gibi kasılıyorsunuz işininizi yapın ona buna tıkışmayın yapamıyorsanız yapana bırakın
AK DÜZCELİ 6 yıl önce
Maşallah düzcemizde ne güzel çalışmalar yapılıyor bu yapılanları destekleyeceğiniz yerde birde utanmadan şikayet ediyorsunuz nankörlük yapıyorsunuz inşallah hepberaber çok güzel günler göreceğiz...
muhtar 6 yıl önce
ahanda SANDIK GELİYOR... ağlayacağınıza MÜHRÜ basın GİTSİN...
Sadıvalı 6 yıl önce
Tam anlami ile berbaaaaat. Herkes çile çekiyor. ToZ duman yol bozukluğu mahvetti
sapakli 6 yıl önce
Muhtar yok aza yok yönetici yok.ak partiye verdik biz oyu partililerde yok.
arabaci 6 yıl önce
Sen birde arabacilara sor arabalarimizin içi dişi toz içinde kaldi yolcular yapilan kasislerde istifar ediyolar birde arabalarimiz mahvoldu atl tokimlar gitti bunlarin hesabini kim verecek sorumsuz insanlarin yuzunden binlerce insan madur oldu yeter.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
parçalı az bulutlu