banner851

banner614

ŞEHİR ELEKTRİKSİZ KALDI!

banner619

SEDAŞ’ın planlı çalışma nedeniyle Düzce merkeze bağlı mahalle ve köylerin yanı sıra ilçelerde yaptığı enerji kesintisi vatandaşları çıldırttı. Hafta sonu olması nedeniyle tatil gününde birçok vatandaş mağdur olurken şehir elektriksiz kaldı. Alınan bilgiler doğrultusunda elektriğin saat 18.00’da yeniden kullanıma sunulacağı tahmin ediliyor.

banner846
Yerel Haber 16.08.2015, 16:22
2556
ŞEHİR ELEKTRİKSİZ KALDI!
banner844
SEDAŞ’ın planlı çalışma kapsamında bakım ve onarım amacıyla sabah saat 09.00’dan itibaren uyguladığı kesinti, vatandaşların tepkisine neden oldu. Düzce’yi elektriksiz bırakan çalışma hakkında vatandaşlar, kendilerine önceden herhangi bir bilgilendirmenin yapılmamasına ve SEDAŞ yetkililerden kesintinin süresi hakkında kesin bir yanıt alınamaması tepki gösterdi.

SEDAŞ resmi sitesinden elde edilen bilgiler doğrultusunda enerjinin saat 18.00’dan itibaren yeniden sağlanacağı tahmin ediliyor. Çalışma nedeniyle Düzce merkeze bağlı mahalle ve köylerin yanı sıra Gümüşova, Cumayeri, Yığılca, Konuralp, Boğaziçi ve Gölyaka’da da farklı saatlerde kesinti yaşandı. Kesinti nedeniyle şehir merkezi ve çevre yollarında bulunan sinyalizasyon sistemleri de devre dışı kaldı.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (11)
Rıfkı 6 yıl önce
Gamze cihaza bağlı hastam var diyorsun Allah şifa versin peki hiç kötü günü düşünmedinizmi deprem olur afet olur bi invertör veya küçük ölçekli Jenaratör alalım diye?
selami 6 yıl önce
böyle kesiyisunuz sinir edeyesunuz selami abeyenizi
Dzc 6 yıl önce
Duzce nin ayıbı elektrik kesilmesi başkan her hafta yurtdışına gidiyor gittiği yerlerin hiç bir yerinde elektrik kesilmiyordur. Ilk ondan güzel bir şehir için elektrikli halledeceksin iki kaleye 745000 tl vereceğine bu arada iki kule 45000 tl değil
gamze 6 yıl önce
cihaza bağlı hastamızz var ve 9 dan 4 bucuga kadar kesinti yasadık mağdur olduk . 50 kere elektrik idaresini aradım . 3 te 4 te diye diye oyaladılar .
Ne rahata alışkınsıznız 6 yıl önce
Sonuçta bakım bu yapılması gerekn bir durum her zaman kesilmiyorya elektrik. Ha tabi duyuru daha geniş kapsamlı olsaydı. Elektriğin kesilmesinin tehlike veya sorun oluşturak kişiler tedbirlerini daha rahat alabilirdi.
Öğrenciydik 6 yıl önce
Ayrıca tatile geldiğim her pazar günü elektrik veya suyun kesilmesi tesadüf mü anlamış değilim.. Siyasi parti hangisi olursa olsun ''Düzce''nin hizmete ihtiyacı var'' 275.000 TL lik saat kulesi zımbırtısına değil. O da çok büyük ihtiyaçtı ya zaten..
Öğrenciydik 6 yıl önce
2011 de öğrencilik sebebiyle gittiğimde KOCAELİ''de eğitimim sonrası da kalma kararı aldıran sebepler tam olarak da bunlar..Sosyal imkan yok, Sportif faaliyet yok, Alt yapı anlayışı yol kenarına su kanalı yapmaktan ibaret, otogar yok.. yok da yok..
Rıfkı 6 yıl önce
Adnan demekki zamanında fatura ödemiyorsun kampına devamlı elektrik kesmeye geliyorlardı işçisi de müdüre ukala oluyor!!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu