banner851

banner955

Şehit aileleri ve emekli polisler iftarda bir araya geldi.

İl Emniyet Müdürlüğü şehit aileleri ve emekli polislere iftar programı düzenledi.Programda çok sayıda şehit ailesi ile emekli polisler bir araya geldi.

Yerel Haber 23.09.2008, 10:46
201
Şehit aileleri ve emekli polisler iftarda bir araya geldi.
banner1032

İl Emniyet Müdürlüğü Polis Evi'nde şehit aileleri ile emekli polislere iftar yemeği programı düzenledi. İftar yemeğinde çalışmakta olan polis teşkilatı mensupları, şehit yakını ve emekli polisler bir araya geldi.

Düzce Polis Evinde gerçekleşen iftar yemeğine çok sayıda şehit ailesi ve yakını ile emekli polislerin yanı sıra şu an emniyette görev yapan polislerde yer aldı.

Oruçların açılmasının ardından düzenlenen programla ilgili düşüncelerini dile getiren İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman “Bugün burada şehit yakınlarımızı ağırlamak ve onlarla aynı havayı paylaşmak tarif edilemez bir duygudur. Teşkilatımızın bugünlere gelmesinde emeği geçmiş arkadaşlarımız gece gündüz demeden vazife uğruna çalışmışlardır. Kimisi şehit olmuş, kimileri de gazi mertebesine erişmişlerdir. Sizler bizim için yeri apayrı olan insanlarsınız. Kapımız sizlere daima açıktır. Sizlerin hakkı ödenmez. Bugün burada bir arada olmak bizim için kıvanç kaynağıdır" şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (0)
14
kapalı