banner851

banner614

SEL VE HEYELAN!!!

Cumayeri ve Yığılca'da olduğu gibi Beyköy'de sele teslim oldu... 4 köye giden yol heyelan nedeniyle kapandı, Beyköy girişi gölete döndü. Belediye Başkanı Osman Kılıç, “yapacak bir şey yok takdiri ilahi” dedi.

banner619
Yerel Haber 07.06.2014, 17:13
234
SEL VE HEYELAN!!!

Düzce’de öğle saatlerinde tekrar etkisini artıran yağmur, Beyköy’ü vurdu. Beyköy girişindeki yol, sularla kaplandı… yağmur sonrası yol, göleti andırdı. Beyköy merkezde iki mahallede evleri su bastığı öğrenildi.

 

 

Beyköy yolunda etkili olan yağmur nedeniyle dağdan kopan kaya parçaları yola döküldü. Kaya dökülmeleri ve meydana gelen heyelan nedeniyle yol ulaşıma kapandı.

 

 

Karayolları ekipleri heyelanın yaşandığı bölgede olumsuz bir durum yaşanmaması için güvenlik önlemleri aldı. Bölgeye sevk edilen iş makinaları ile yola dökülen kaya parçaları ve heyelan temizleme çalışmaları başladı.

 

 

Derdin, Samandere, Uğurköyü ve Hacıahmetler köylerine ulaşım sağlanamadığı öğrenildi. Beyköy Belediyesi, DSİ, özel idare işbirliğinde bölgede çalışmalar aralıksız devam etti.

 

 

Beyköy belediye başkanı Osman Kılıç da bizzat bölgede çalışmaları takip etti. ayağına çizmeleri, üzerine yağmurluğunu geçiren Kılıç, dün etkisini gösteren yağışın iki katının Beyköy’e düştüğünü ifade etti.

 

“Tamamen doğal afet” diyen Kılıç, “ vatandaşlarımız halkı ancak 

banner844
Yorumlar (0)