banner851

banner955

SEMİNERE BEM-BİR-SEN GENEL BAŞKANI DA KATILDI

BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Levent Uslu, sendikalarının Düzce İl Başkanlığı tarafından organize edilen eğitim semineri için Düzce’ye geldi. Düzce Belediyesi ve İl Özel İdaresinde Memur- Sözleşmeli çalışan personelin katıldığı seminerde 6. Dönem toplu sözleşmeye yönelik son durum anlatıldı.

Yerel Haber 25.09.2021, 18:21 25.09.2021, 18:31
1156
SEMİNERE BEM-BİR-SEN GENEL BAŞKANI DA KATILDI

BEM-BİR-SEN  İl Başkanlığı tarafından Düzce Belediyesi ve Düzce İl özel idaresi bünyesinde görevli memur ve sözleşmeli personellere yönelik  eğitim semineri verildi. Seminere BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Levent Uslu, beraberinde genel başkan yardımcıları ve il temsilcileri de katıldı.

Prof.Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde gerçekleştirilen eğitim semineri İstiklal Marşı ve Kur’an-ı Kerim tilaveti okunması ile başladı.

Ardından sendikanın Düzce İl Başkanı Asiye Durnacı, açılış konuşmasında kürsüye çıkarak sendikanın faaliyetlerinden bahsetti.

Sendikanın dünden bugüne geçirdiği sürece ilişkin kısa filmin izlenmesinin ardından kürsüye çıkan BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Levent Uslu, sendika olarak her alanda her platformda çalışmalarını sürdürdüklerini, devletin ve milletin yanında yer alarak büyüdüklerini dile getirdi. Uyar, konuşmasının devamında 6. Dönem Toplu sözleşme kazanımlarına dair sendika üyelerini bilgilendirdi.

Uslu’nun ardından kürsüye çıkan Genel Başkan Başdanışmanı Tarkan Zengin ise başta sendikal faaliyetler olmak üzere gelinen süreç ve son toplu sözleşme ile elde edilen başarının getirisi üzerine geniş kapsamlı bir konuşma gerçekleştirdi. Zengin, konuşmasının ardından sendika üyelerinin sorularını yanıtladı.

Eğitim semineri, hediye takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
La Fonetainden masallar 1 yıl önce
Sarı sendika üyeleri biraz gözlerini açtıysa demek hemen uyutmak için masal anlatmaya gelmişler. Siz akp yalakası sendikaya üye kalmaya devam ettikçe daha çook masal dinlersiniz…
Yeni Sayımız