banner851

banner955

ŞEMSİYELERİ HAZIRLAYIN

Meteoroloji verilerine göre önümüzdeki günlerde yurt genelinde sıcaklık düşecek. Yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı, yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yerel Haber 24.03.2018, 10:57 24.03.2018, 14:13
2581

Son zamanlar ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de sıcaklıklarda düşüş yaşanırken Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ülke genelinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı, yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği bildirildi. Tahminlere göre sıcaklık da yağışla birlikte düşüş gösterecek.
 
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının yurt genelinde hissedilir derecede azalarak mevsim normalleri civarına, bazı bölgelerde ise yer yer altına ineceği tahmin ediliyor.
 
Buna göre Düzce’de;
24 Mart Cumartesi günü çok bulutlu en yüksek sıcaklık 12, en düşük 6 derece, 25 Mart Pazar günü bulutlu en yüksek sıcaklık 15, en düşük 8 derece olması bekleniyor.
 
Düzce yeni haftaya ise yine bulutlu bir havayla başlayacak ancak sıcaklıkta az da olsa yükselme görülecek. Hafta sonuna doğru düşen sıcaklıkla birlikte yağış gelmesi bekleniyor.
 
Haber: M.AYDIN

Yorumlar (0)
24
açık