banner851

banner614

Şikayet var ama çözülür!

Eski hal pazarının kalkışının ardından ne gibi değişiklikler oldu, çevrede bulunan esnaf ne gibi sıkıntılarla karşı karşıya?

banner619
Yerel Haber 14.05.2008, 17:55
194
Şikayet var ama çözülür!

Eski hal pazarının kaldırılıp yerine açık otopark yapılmasının ardından, eski hal pazarı esnafı sıkıntılı günler yaşarken, Düzce’nin otopark sorununun küçük bir kısmına çözüm bulunduğu düşünülmüştü. Çevrede bulunan esnafın bu durumdan dolayı yaşadığı sıkıntıları televizyonumuzu arayarak dile getirmesinin ardından ne gibi sıkıntılar yaşadıklarını kendilerine sorduk.

 

Öncelikle otopark dışına park eden araçların zaman, zaman ceza kesilmek suretiyle kaldırıldığını belirten esnafımız, resmi araçların kaldırdıkları araçların yerine araçlarını park ettiklerini iddia ettiler. 

 

Zabıtanın sık sık ceza kestiğini belirten işyeri sahipleri, dükkanların dışına kaldırımların üzerine koydukları eşyaların nereye konulacağı ile ilgili her gün farklı bir uygulamaya muhatap olduklarından şikayet ettiler.

 

Esnafların bir kısmı ise sorunlarının aşılamayacak düzeyde olmadığını, hepsini bir  şekilde halledebileceklerini söylediler.

 

Yorumlar (0)