banner851

banner614

SIKI DENETİM

Emniyet Genel Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi trafik kazalarının önüne geçmek için bir takım önlemler aldı. Bayram öncesi ve sonrasında Düzce’de de trafikte kural ihlali yapan sürücüler havadan izlenecek.

banner619
Yerel Haber 20.10.2012, 15:22
254
SIKI DENETİM

Emniyet Genel Müdürlüğü, Kurban Bayramı tatili boyunca şehirlerarası yollarda karadan ve havadan trafik denetimini gerçekleştirecek. Trafikte kural ihlali yapanlar havadan izlenecek ve ekiplere bilgi verilecek. Trafik ekipleri 23-24 Ekim tarihlerinde 25 personel ve 8 ekiple "Ankara-Bolu-Düzce-Sakarya-Kocaeli-İstanbul; güzergahında denetim gerçekleştirecek.
29 Ekim'den başlayarak 2 gün boyunca ise karayollarında 24 personelle denetim yapılacak. Karayollarında sürücülerinin kurallara uygun davranması, trafik ekiplerinin yönergeye göre çalışması, sürücülere karşı davranışlarının denetlenebilmesi için ise 16 sivil ekip ve 32 personel görevlendirildi. Trafik ekipleriyle koordineli olarak kural ihlali yapanları havadan izlemek ve trafik yoğunluğu olan yollarla ilgili ekiplere bilgi vermek amacıyla 3 helikopter, 6 rütbeli personel görev yapacak. Trafik ekipleri, 24 Ekim'de Ankara- Kızılcahamam-Bolu-Düzce-Ankara; 29 Ekim'de ise Ankara Kızılcahamam-Bolu-Düzce güzergahlarında denetimlerini sürdürecek.

banner844
Yorumlar (0)