banner851

banner614

"SİYAH ÇELENKLİ" PROTESTO

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın katıldığı bir Youtube programında kendisinden tüp bebek konusunda yardım isteyen bir kadınla ilgili anlattığı anısı tepki çekmişti. AK Partili Ayşe Keşir’in de “Komşu ilimiz Bolu kimlere emanet?” sözleri ile sert dille eleştirdiği Özcan’ın skandal söylemleri ile ilgili CHP’den ilk açıklama geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun olayı, "Toplumun değerlerine aykırı veya toplumun hassasiyetlerini rencide edici hiçbir şeyi kabul etmemiz mümkün değildir." şeklinde değerlendirdi. Öte yandan AK Partili kadınlar, Başkan Özcan’ı "siyah çelenkle" protesto etti.

banner619
Yerel Haber 03.09.2021, 15:36 03.09.2021, 17:13
1303

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın kamuoyunda büyük eleştiri alan söylemleri ile ilgili CHP kanadından açıklama geldi.

CHP'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Seyit Torun, yaptığı açıklamada Özcan'ın şahsi düşüncesinin partiyi asla bağlamayacağını vurgulayarak "Ama toplumun değerlerine aykırı veya toplumun hassasiyetlerini rencide edici hiçbir şeyi kabul etmemiz mümkün değildir." ifadelerini kullandı.

Özcan hakkında bir disiplin soruşturması başlatılıp başlatılmadığına yönelik soru üzerine Torun, "Partinin yetkili kurulları var onlar değerlendirirler, şu an için başlatılmış soruşturma yok." diye konuştu.

YABANCI UYRUKLULARIN YARARLANDIĞI BELEDİYE HİZMETLERİNE ZAM ÖNERMİŞTİ

Başkan Tanju Özcan'ın bir süre önce Bolu Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan yabancı uyrukluların faydalandığı belediye hizmetlerine zam yapılmasına ilişkin önerisi yüzünden eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine Torun, şunları kaydetti:

"O zaman da doğru bulmadığımız söyledik. Kendi görüşü olduğunu dile getirdik. Yine aynı şeyi söylüyoruz. Böyle bir şeyi kabul etmemiz mümkün değil. İnsanların hassasiyetlerini bilmek lazım. İnsanların duygularını anlamak lazım. Orada tabii ki espri yapmaya çalışıyor ama bu işin esprisi, şakası veya şunu bunu olmaz."

 BOLU BELEDİYE BAŞKANI'NA "SİYAH ÇELENKLİ" PROTESTO

Öte yandan AK Parti Bolu Kadın Kolları teşkilatı, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın katıldığı sosyal medya yayınında bir kadınla yaşadığı diyaloğu anlatmasına belediye binası önüne siyah çelenk bırakarak tepki gösterdi.

Yorumlar (9)
YAVUZ0881 3 hafta önce
Tecavüz taciz AKP nin inidir be kuş beyinli demekki sende tecavuzcusun tacizcisinki bu AKP nin çanağını yalıyorsun ben milletin adına kendi görüşümü söylüyorum senin muhakkak bi menfaatin varki benim adımı kullanıp yorum yapıyorsun tecavüzcü
Dzc 3 hafta önce
Tanju başkan adamın dibi karalamayın
Düzceli 3 hafta önce
Ccccc sen haram yiyen başındakilere söyleyebilirsin o zaman seni takdir ederim söylemezsen de yüzüne tükürürüm
Muncurlulu 3 hafta önce
Tanju baskanin sonuna kadar arkasindayiZ
Esnaf 3 hafta önce
Ne denir bilmem bu başkan boluya çok fayda sağlar eğridir doğrudur Allah bilir tam siyaset uzmanı hep 12 den vuruyor yolun açık olsun başkan
CcC 3 hafta önce
aldığın para kurşuna kadar haram olsun sana o ettiğin lafların hesabını diğer tarafta verirsin elbet. İyi ki cehennem var.
YAVUZ0881 3 hafta önce
Yahu öğrenci yurdunda erkek öğrenciye yapılan sapık davranış için o dönemin aile bakanı bir bayan bakan olarak bir kereden bir şey olmaz demişti ben şimdi yine hatırlatıyorum madem bu kadar duyarlı bir AKP kadın teşkilatları varsa gitsinler bu çelenkten aile bakanlığı ve sarayın önünede bir tane koysunlarda ne kadar medeni olduklarını cümle aleme göstersinler hodri meydan
hasan 3 hafta önce
chp içindeki taciz tecavüzler ne olacak ? onu da söyle
BAŞKANNN 3 hafta önce
KEŞKE HERKES TANJU BAŞKAN GİBİ OLSA VATANIMIZ DA HİÇBİR SORUN KALMAZDI...DÜZCELİLER VATAN SEVDASI BİLMEZ BİR DÜZCELİ OLARAK NET SÖYLÜYORUM..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın