banner851

banner614

SMMMO’da yeni dönem; Yeni Başkan Kudret Taş!

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Düzce Şubesi’nin 9’uncu olağan genel kurulunda yapılan seçimlerde, Kudret Taş’ın listesi kazandı.

banner619
Yerel Haber 11.05.2008, 18:56
272
SMMMO’da yeni dönem; Yeni Başkan Kudret Taş!

Serbest Muhasebeci Ve Mali Müşavirler Odası Düzce Şubesi’nin cumartesi sabahı başlayan 9’uncu olağan genel kurulu sona erdi. Genel kurulda  yapılan seçimlerde, Kudret Taş’ın listesi kazandı. Yönetim kurulunun  kendi içinde yapacağı bir seçim ile Kudret Taş’ı Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevlendirmesi bekleniyor.

 

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Kudret Taş’ın listesinde, kendisinin yanı sıra, İbrahim Bilgin, Hakan Arslan, Gülay İnan ve İsmail Toramanoğlu da bulunuyor.

 

Disiplin kurulu üyeliklerine ise , İsmail Furuncu, Vildan Cemşit, Hanife Petek, Ayhan Gümüş ve Yusuf Meydan seçilirken, Denetleme kurulunda ise Nurettin Sezgin, Sonay Macit ve İsmail Arsal görevlendirildi. 

 

Bilindiği gibi olağan kongrede, odanın kuruluşundan bu güne kadar başkanlık görevini yürüten Remzi Günal aday olmamış, iki listenin yarıştığı seçime Yılmaz Kayıkçı ve Kudret Taş’ın listeleri girmişti.

banner844
Yorumlar (0)