banner851

banner614

ŞOFÖRLER İSYAN ETTİ

banner619

Kiremitocağı Mahallesi’nde bulunan eski garaj çürümeye yüz tuttu. Garajda bulunan tuvaletlerin hali içler acısı. İlçe ve köy minibüslerinin kalktığı garajda bekleme salonu ve tuvaletin olmaması nedeniyle özellikle bayanların zor durumda kaldığını söyleyen şoförler, seçimden önce verilen sözlerin yerine getirilmesini istiyor.

banner846
Yerel Haber 16.05.2012, 17:39
210
ŞOFÖRLER İSYAN ETTİ
banner844

Kiremitocağı mahallesinde ilçe ve köy arabalarının kullandığı eski garaj adeta çürümeye başladı. Depremden sonra bir süre şehirlerarası otobüs terminali olarak kullanılan garajın her yanı çöp içinde.

Garajda bulunan umumi tuvaletlerin hali ise içler acısı. Özellikle bayanların yaşadığı sıkıntı bütün şoförleri isyan ettirdi. Bazı vatandaşların otobüslerin arasında tuvaletini yapmak zorunda kaldığını dile getiren şoförler, seçim öncesi hem belediye başkanının hem de  vekillerin verdiği sözleri tutmasını istiyor.

Şoförler, yağmur yağdığında vatandaşın bekleyecek bir yeri olmadığını söylerken, “ Vatandaş beklesin diye minibüsleri açsak, kapıları açık bırakınca bazen hırsızlıklar oluyor.” Diyerek şikayetlerini dile getirdiler.

Garajın hemen yanında akan Asar deresi kenarı çöplük haline gelirken, pislikten girilmeyecek halde olan tuvaletler ise, her gün onlarca insanın kullandığı garajın bir an önce elden geçmesi gerektiğini gözler önüne seriyor.

Haber; H. İŞCAN

Yorumlar (0)