banner851

banner955

SOKAK KÖPEĞİ YAŞLI ADAMA SALDIRDI

Düzce'nin Çilimli ilçesinde sokak köpeğinin saldırısı sonucu yüzünden ağır yaralanan kişi hastanede tedavi altına alındı.

Yerel Haber 25.03.2021, 15:01 25.03.2021, 17:35
5283

Mahirağa Mahallesi Erdem Sokak'ta oturan Nizamettin Sevim (64), yaklaşık bir yıldır bahçesinden ayrılmayan ve kendisine rahatsızlık veren bir sokak köpeğini kovalamak istedi.

Bu sırada aniden saldıran köpeğe karşılık veremeyen Sevim, el, ayak ve yüzünden yaralandı.

Çevredekilerin yardımıyla kurtarılan Sevim, 112 Acil Sağlık ekiplerince Düzce Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Sevim'in yüzünde ve burnunda ciddi yaralanmalar olduğu öğrenildi. (AA)

banner844
Yorumlar (12)
Düzce 2 yıl önce
Bugün metek toki duraklarda 12 13 tane köpek birbirine havlayayarak saldırdı. O anda iki tane çocuk aralarında kaldı. Korkudan çığlık çığlığa kaldı çocuklar. Bıktık artık. Çocuklarımız dışarı çıkmak istemiyor korkudan. Köpekler heryeri sahiplenmiş durumda .Yoldan bisiklet motor geçirmiyorlar saldırıyorlar .Kac tane çocuk bisikletten düştü panikle. Okula giderken bile korkuyor çocuklar. Belediye işini yap.Halk ayaklanacak bu hayvanları itlaf edecek .Demedi demeyin. Herkes bıktı çünki. Bu için sonu hiç hayır değil.Haa şunu da söylemeden geçmeyim Bolu dan Sakarya dan kamyonetler le köpekler getirilip Düzce ye atılıyor Bu iki ilin de sokaklarında hiç köpek yok Hepsini buraya salıvermişler. Haber yoksa uyarıyim.
CAN 2 yıl önce
AVRUPADA YASIYORUM 42 SENEDIR TEK BIR BASI BOS KÖPEK SOKAKDA GÖRMEDIM CÜNKÜ HER KÖPEKDE CIP VAR CPS SAYBI KIM BILINIYO TÜRKIYEDE SAL GITSIN
!!! 2 yıl önce
Hayvanların yaşam alanlarını yok ettik 1 yıldır sana zarar vermemiş bir şey yapmamış bir yıl sonra sen ne diye hayvanı dürtüyorsun aynı şeyi insana yapsan aynı tepkiyi insandanda görürdün ne bekliyordun acaba sen dua et kulağını felan koparmadı senin
bir hayvansever notu 2 yıl önce
hayvanlar tok mutlu ve seviliyorsa kimseye saldırmaz, kimbilir aç mı, dövülmüş mü, iteklenmiş mi, ağzı olsa da konuşsa hayvancağız..
Hayr 2 yıl önce
Eğer çok seviyorsanız alın kapınızda bakın yolda izde besleyip milletin çoluk çocuğuna musallat etmeyin öyle hayr olmaz
Aa 2 yıl önce
Akçakoca'dan Freelander jipiyle gelen ve Konuralp'ten Çilimli'ye kadar, sokak köpeklerini yıla musallat eden hanımefendiye iletiniz. İyilik yapacaksan yol kenarında yaparak insanları ve trafiği tehlikeye sokma, tenhada yap lütfen.
İşgüzar Çaycı 2 yıl önce
Hayvansewerler yaşlı adamı ziyaret edecek mi? Destek olacak mı? Köpek ıslah edilecek mi? Nerdeee zencide beyaz g.t...
mmmmmmmmmmmm 2 yıl önce
bu kaçıncı...geçendede bi teyzeyi getirdiler kan içinde..köpekler saldırmış..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız