banner851

banner614

SOKAK SAKİNLERİNİN YOL TEPKİSİ…

Azmimilli Mahallesi Kartal sokakta bulunan yol köstebek yuvasına döndü. Duruma tepki gösteren vatandaşlar, yolun bir an önce yapılmasını istedi. Mahalle Muhtarı Hakan Altındağ ise, yolun durumunun iyi olduğunu savunarak, “Abartmışlar” dedi.

banner619
Yerel Haber 18.04.2021, 16:30 18.04.2021, 16:27
3095

Düzce’de yağan kar ve yağmurlar nedeniyle Azmilli Mahallesi Kartal Sokağı, Terminal Yeni Bağlantı yoluna bağlayan yolda, büyük çukurlar oluştu. Köstebek yuvasını andıran çukurlar nedeniyle sokak sakinleri, yolda yürümekte zorluk çekiyor.

Sesini duyurabilmek için konu ile ilgili şikayetini 0542 767 18 81 Numaralı Öncü WhatsApp ihbar hattına gönderen sokak sakinlerinden Semih Berber isimli vatandaş, yetkililere bir an önce yolun yapılması için seslendi.

"Şehrin göbeğinde yolumuz berbat"

Yoldaki çukurlar nedeniyle araç ve yayaların ilerlemekte güçlük çektiklerini ifade eden Berber, “Şehrin göbeğinde oturuyoruz, ama yolumuz berbat” dedi.

“Yoğun yağışlar nedeniyle rezalet gün yüzüne çıktı”

Yolda daha önce çalışma başlatıldığını, ancak yağan kar ve yağmurlar nedeniyle büyük çukurların oluştuğunu ifade eden Berber, “Azmimilli Mahallesi Kartal Sokaktan Terminal Bağlantı yoluna çıkan bölüm, kullanılamaz halde.  Ekşioğlu sitesinin dibinden beri olan bölümde 1 buçuk yıldır, bir Allah’ın kulu bu yolu yapmadı. 2020 Ocak ayı gibi kazma vuruldu. 1 buçuk yıldır 2-3 kez mıcır atıldı, yol yağmur ve kar gördüğü için çöktü, bozuldu ve çukurlar oluştu. Yakın sürede bir daha mıcır atıldı, ancak yoğun yağışlar sebebi ile yine aynı rezalet gün yüzüne çıktı. Azmimilli mahallesi muhtarını, bir seçimde gördüm başkada görmedim.  Buraya alt yapı yapılmadan neden açıldı bilmiyorum, ama inanın yol değil burası, bildiğiniz köstebek yuvası merkezin göbeği” diye konuştu.

Mahalle Muhtarı: “Yolda öyle bir durum söz konusu değil… Abartmışlar”

Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezinin irtibata geçtiği Mahalle Muhtarı Hakan Altındağ ise, yolun durumu ile ilgili iddiaları yalanlayarak, “Ben Düzce Belediyesinin çalışmalarından memnunum. Ne zaman arasam, gelip problemleri çözüyorlar. Kartal sokaktaki yolun durumu da size anlatılan gibi değil. Abartmışlar” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (9)
Akınlar Mahallesi 6 ay önce
Akınlar mahallesi de farklı değil, mübarek toz duman içideyiz, balkona çıkamıyoruz, kasisler engel atlama usulü ve uçları kış sebebi ile iyice keskinleşmiş, Olimpiyat yolu, parkurdan farksız.... Allah aşkına, kim ilgileniyor bu konular ile.....????
Mustafa 6 ay önce
Allah şu mubarek günde o yolun cilesini cekmekten ıllah ettim beyaz masayı ara ara ama içraat yok o kadarcık yolu yapamayan belediye olmaz olsun
Çeto 6 ay önce
Bu yol Azmimilli Mahallesine bağlı değilki Darıcı Mahallesine ait Muhtar Hakan Altındağ doruyu söylüyor haberi kim yaptıysa araştırıp yapsın yanlış bilgilendirilmiş
AZM 6 ay önce
O yol çukur dolu hiçte abartılmamış sadece ordada değil şafak sokağın aydınpınar caddesine bağlanan kısımda da dolu. Azmimilli mahallesinde yol bozukluğundan ziyade olması gereken yerde kasis yok olmaması gereken yerde kasis var.
Düzceli 6 ay önce
Belediye çalışmıyor reklam göstermelik işler bir iki resim çekerler çalışıyor gösterirler kendilerini.Seçimde gelirler kanki olurlar.
Muhtar 6 ay önce
Sayın öncü RTV. Yetkilileri ben Azmimilli Mahallesi Muhtarı Hakan ALTINDAĞ. Haberinize konu sokak Azmimilliden başlar, Darıcı Mahallesi'nde biter. Sorunlu olan kısım ise Darıcı mahallesinin sınırları içerisindedir. Benim mahallemdeki kisim tamamıyla asfalt yapılmış durumdadır.
Vatandaslardan biri... 6 ay önce
Abartilmis mi yapma hakan abi lutfen ya evimizin önüne micir dokturmekten biktik hemde ucret karsiligi.. tircilarin park yeri oldu sagimiz solumuz zaten onlarin yuzunden de yolumuzda buyuk lastik izleri cukurlari buyuk oldu , kar yagmurda bu durumu hizlandirdi evet ama sonuc bu hergun gecriginiz yollari siz bizden iyi biliyorsunuz, durumu sizlere ilettik olur birgün dediniz haberlere cikinca mi abartilmis oldu, arabayla bir gecmeye calisin bakalim bu yollari..
tufan 6 ay önce
sogukpinar mah. giderkende felaket kocaman il olmus koymudur kasabamidir belli olmayan bi garip il hic yatirim yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın