banner851

banner955

SÖNMEZ'DEN SERT TEPKİ!

Kazukoğlu Mahallesi Tepecik mevkiinde bulunan çöplerle yığılı alana kimliği belirsiz kişiler tarafından çuvallar dolusu Türk Bayrağı atılmasına olayına ilişkin bir açıklamada bulunan Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, “Milli değerlerimiz değersizleştirildi. Sıra bayrağa mı geldi? Bu olay bayrağa ve milli değerlere karşı yıllardır süren saygısızlığın sonucudur.” ifadelerini kullandı.

Yerel Haber 21.05.2018, 16:15 21.05.2018, 16:20
2563
SÖNMEZ'DEN SERT TEPKİ!

Kazukoğlu Mahallesi Tepecik mevkiindeki çöplüğe dönen alana çuvallar dolusu Türk Bayrağı atılması büyük tepki çekti. Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, yaptığı yazılı açıklamada, milli değerlerin değersizleştirildiğini savunarak, “Sıra bayrağa mı geldi?” sorusunu yöneltti.
Sönmez açıklamasını şöyle sürdürdü: “Bayrağımızın çöpe atılması, süregelen bozuk zihniyetin sonucudur. Bu ülkede milli bayramlarımız önemsizleştirildi, göstermelik törenlere dönüştü. Okullardan andımızın söylenmesi kaldırıldı. “Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alıyorum” diyerek Atatürk milliyetçiliği ayaklar altına alınmaya çalışıldı. Bayrak yere düşmesin diye kahraman Mehmetçiğimiz, polisimiz şehit olurken bazı mitinglerde bayrağımızın üzerine oturulduğunu gördük. ABD patentli açılım sürecinde, teröristlerin direkten bayrak indirişini de bu millet seyretmek zorunda kaldı. Bu olay bayrağa ve milli değerlere karşı yıllardır süren saygısızlığın sonucudur. Bu bayrakların Vatan Partisi’ne verilmesini istiyoruz. Altının değerini Sarraf, bayrağın değerini de biz biliriz. ABD ile işbirliği yapanlar, PKK nın siyasi uzantısı HDP ye güzellemeler yapanlar bayrağın değerini bilemezler.”

 
Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (9)
Ritimci Fikret 4 yıl önce
Bu edepsizliği her kim yaptıysa hesabı sorulmalı. Yahu bayrak eskidiyse çöpe atılmaz. Belli bir yöntemle imha edilir. Bu ne saygısızlık?
XyZ 4 yıl önce
Burası Türkiye bizler ırk din dil ayrımi yapmadan yaşıyoruz ülkemizde ama andimizda Türküm diye başlıyor bu.millet ırk ayrimidir biz muslamaniz elh.irk ayrimina gerek yok
Vatandaş 4 yıl önce
Bu demek oluyor Türkiye Cumhuriyetini çöpe attık çok şey söylüyorum ama yazamıyorum hainler bu ülkede yaşamak haram olsun
Hasan Tahsin 4 yıl önce
Yanında evet bayrakları da olduğuna göre ok AKP yi gösteriyor.Tamam kasıt yoktur ancak bir duyarsızlık var.İsraf hafif kalır.Bu açıklama zaten anlatmış.Herşey bunlara göre kullanılacak araç.Beyler Türk bayrağı kullanılıp çöpe atılacak nesne değildir.Biraz da utanın ve düşünün.
Hâle 4 yıl önce
Atılanlar sıradan çöp değil Atan yada artıranlar.her kimse ler.onlar yada şunlar demekten ziyade o bayrakları çöpe atacak kadar Namussuzlasmışsa.bu namussuzlardan daha çok var demektir.Bayrak Namustur.Bayrak kandırbayraksiyasete alet edilme
halk 4 yıl önce
Apo'ya gül verenlere bak hele, vatansever kesilecek en son kişiler sizsiniz. Boş boş bayrak edebiyatı yapma,sana oradan ekmek çıkmaz.
gerçek reisci 4 yıl önce
kim olabilir tabiki chp
........ 4 yıl önce
O halde neden evet bayrakları var :)))
Vatandaş 4 yıl önce
Şimdi bunuda tayyip ten bilirsiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
az bulutlu