banner851

banner614

SORUNLAR TEK TEK İLETİLDİ

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, sık sık sıkıntılarla adından söz ettiren Kalıcı Konutlar'da incelemelerde bulunarak, sorun ve ihtiyaçları yerinde gördü. Mahalle muhtarları ile de bir araya gelen Başkan Ay, mahallelerdeki sorunların önceliklerine göre çözümleneceğini belirtti.

banner619
Yerel Haber 11.01.2018, 12:16 12.01.2018, 10:39
1995

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, merkez nüfusun önemli bir bölümünün yaşadığı Kalıcı Konutlar bölgesinde sorunları yerinde tespit etti.

Spor tesisi yetersizliğinden park ve bahçelerin bakımsızlığına, sosyal donatı eksikliğinden atıl işyerlerine kadar bir çok problemle gündeme gelen ve bölge sakinlerinin yapılacak yatırımlarla hareketlenmesini istediği Kalıcı Konutlar'daki inceleme gezisinde Başkan Ay'a Belediye Başkan Yardımcıları Elif Sezer Cebar, Özgür Sağlam, Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Selahattin Sert ve Muhtarlık İşleri Müdürü Mustafa Herem de eşlik etti.

Kalıcı konut mahallelerinde inceleme gezisi yapan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, sorunları yerinde değerlendirdi. İncelemeleri sonrasında Erguvan Sosyal Tesisleri'nde mahalle muhtarları ile toplantı yapan Başkan Ay, “Kalıcı Konutlar'daki mahalle muhtarlarıyla değerlendirme yaparak incelemelerde bulunduk. İmkanlar dahilinde öncelikleri belirlemek kaydıyla sorunları çözümlemeye çalışıyoruz." dedi.

Kalıcı Konutlar mahalle muhtarları hazırladıkları sorun ve talepleri Başkan Dursun Ay’a iletti.

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (15)
kalıcı sakini 4 yıl önce
12 .bölgede köpek dolu bi çözüm bulunmasını rica ediyoruz kaç yıldır bi çözüm bulunamadı hayvanlar saldırıyor hayvanlarada yazık onların sıcak barınaklara karınlarını doyuracak yerlere ihtiyacı var çözüm lütfennnn
Misafir 1 i 4 yıl önce
Sokak Hayvanlarından şikayet eden dışarıya çıkamadığını iddia eden efendi
O hayvanların kimseye zararı yok ve sokaklar babanın malı değil o hayvanların yaşadığı yaşayacağı yer
Bu hayvanlar zor koşullar içinde aç susuz barınaksız
Vicdansı
Düxceli 4 yıl önce
Melen projesi şrhir için tranvay daha önemliymiş melen park ışıklararı kış olmasına rağmen gece yanıyor israf drğilmi
DÜZCELİ 4 yıl önce
ACİL OLARAK GÜREŞ ALANIN KALDIRILMASINI İSTİYORUZ.HABERSİZ ANİDEN YAPILAN BİR YAPI .YAZIK GÜNAH VE İSRAF İSRAF HARAMDIR
Vatandaş 4 yıl önce
Güreş sahası yapılan yerde eskiden yürüyüş ve koşu yapılıyordu. Bir an önce o sahanın ordan kaldırılması gerekiyor. Yılda 1 kez güreş yapılacak diye insanların spor alanı katledildi.
aziziye 4 yıl önce
muhtarlar yeterince sorunları iletmiyor,direk bölgede yaşayan vatandaşlarla görüşülsün..
duzceli 4 yıl önce
Sokak havyanlarindan biryere cikamiyruz 6 bolgede dolu kopek soklara cikamaz olduk
Düzceli 4 yıl önce
Kalıcı konutlar sanki yokmuş gibi davranılıyor bir işyeri avm sosyal faaliyet gibi yerler açılmalı başıboş perişan sokak hayvanları ile hiç ilgilenilmiyor heryer pislik içinde
hep aynı sözler verip geri adım atıyorsunuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın