banner851

banner614

SOSYAL MEDYANIN YENİ FENOMENİ

banner619

AK Parti Akçakoca İl Genel Meclis Üyesi Ayfer Yılmaz sosyal medyada ikinci kez gündem oldu. Daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a fındık çuvalları üzerinden seslenen Yılmaz, bu defa Akçakocalı seçmenleri överken partisini eleştirdi.

banner846
Yerel Haber 17.04.2017, 15:40 18.04.2017, 16:54
3861
SOSYAL MEDYANIN YENİ FENOMENİ
banner844

AK Parti Akçakoca İl Genel Meclis Üyesi Ayfer Yılmaz sosyal medya hesabından halk oylaması sonuçlarını kendine has üslubuyla değerlendirdi.

Halk oylamasında Düzce ilince en az “Evet” oyunun çıktığı ilçe olan Akçakoca’da köylülerin davalarına sahip çıkmasından övgü ile söz eden Yılmaz, bir yandan da çuvaldızı hem kendisine hem de partisine batırdı.

“Ben İGM Üyesi Ayfer Yılmaz..... Akçakoca’mın. Köylerine teşekkürü bir borç bilirim... Yollarını yapamadığımız halde bu bir Ülke meselesidir dediler ve oylarını verdiler... Sevgiler saygılar... “KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR” diye boşuna dememişler.” ifadelerini paylaşan Yılmaz, bir anlamda kendi sorumluluk alanında gerekli çalışmayı yapmamış olduklarını da itiraf etti.

Ayfer Yılmaz geçtiğimiz günlerde de fındık çuvalının üstüne oturarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek gündeme gelmişti. Paylaşımında fındık politikasını beğenmediğini ima eden Yılmaz, ikinci kez partisini örtülü olarak eleştirmiş oldu.

 

Yorumlar (5)
fındık 5 tl.. 4 yıl önce
fındık sultanı..fındık 5 tl..
demet 4 yıl önce
Helal olsun dogru soylemis hanimefendi
İGM VE SİYASİLER BORCUNUZ 4 yıl önce
FINDIK MESELESİNDE TAMAMEN YANLIŞTI. Öz eleştiride bulunmuş, biz siyasiler olarak ilçemize ve köylerimize fazla bir hizmetimiz olmadı ancak onlar bize sahip çıktı, şimdi biz üzerimize düşeni yapmalıyız demek istiyor,YANİ İGM VE SİYASİLER??
Aa 4 yıl önce
Fındık günbegün düşüşte. Gerçi seçim de geçti artık, sahibi yoktu köylünün. Şümdi hiiiç olmaz.
AKÇAKOCALI 4 yıl önce
İl genel meclisi üyemiz ne kadar dogru söylemiş hizmet lazım deyil