banner851

banner955

ŞOVMEN BAŞKAN YİNE İŞ BAŞINDA…

İcraatlarıyla değil yabancı karşıtı uygulamaları ve söylemleriyle gündeme gelen CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, beceriksizliğini örtbas etmek için çareyi bir kez daha yalanlarla Düzce Belediyesi’ne saldırmakta buldu. Başkan Özlü’nün bürokrasi ve siyasi tecrübesiyle Düzce’ye yapılacak hizmetlerle ilgili Ankara’da her kapıyı açmasını hazmedemeyen Özcan, bir kez daha çürütülmesine rağmen Düzce Belediyesi’nin maaşları bile ödeyemediği yalanına sarıldı.

Yerel Haber 03.10.2021, 13:45
3619
ŞOVMEN BAŞKAN YİNE İŞ BAŞINDA…

Mülteci sorununu en temel insan hakkı olan suya yüzde 1000 zam yaparak çözebileceğini zanneden sivri zekasıyla kendi partisi CHP’de bile kabul görmeyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, beceriksizliğini yine Düzce Belediyesi’ne yalanlarla saldırarak örtmeye çalıştı.

Yine aynı yalana sarıldı

Yabancı karşıtı ve söylemleri ile belediye meclisindeki şovmen hareketleri dışında projeleriyle gündeme gelemeyen ve Bolu’da birkaç park dışında elle tutulur hiçbir hizmete imza atamayan CHP’li Özcan, Bolu Belediye Meclisi Ekim ayı 1. Birleşimi’nde belgelerle çürütülmesine rağmen bir kez daha Düzce Belediyesi’nde maaşların dahi ödenemediği iftirasına sarıldı.

Özlü’nün başarısını hazmedemiyor

Başkan Özlü’nün bürokrasi ve siyasi tecrübesiyle Düzce’ye yapılacak hizmetlerle ilgili Ankara’da her kapıyı açmasını hazmedemeyen Özcan, “Üzülerek söylüyorum. İlbank’a 171 milyon borçla devraldık belediyeyi. Şu anda borç 70 milyona düştü. Ama İlbank bize bir kuruş kredi vermiyor. Buna rağmen Allah büyük. İşte Düzce Belediyesi’nin hali ortada. Maaşları bile ödeyemiyor. Bizim ilk 8 ayda gelir büyümemiz yüzde 45.” diye konuştu.

Bolu’da birkaç park, Düzce’ye 1 milyar TL’lik yatırım

Belediye bütçesi yetmediği için meclisten ek bütçe talep eden Özcan’ın yönettiği Bolu Belediyesi’ne karşılık Düzce Belediyesi, 2020 yılında 22 milyon TL artı verdi. Borç batağındaki Düzce Belediyesi’ni 2019 yılında devralarak bakanlık ve bürokrasi tecrübesi ve sıkı bir çalışma temposuyla ayağa kaldıran Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir yandan birikmiş borçları öderken bir yandan da kente 2.5 yılda 1 milyar TL’lik yatırım yapılmasını sağladı.

Dev projelere gözlerini kapattı

Yaptırdığı parkları öve öve bitiremeyen CHP’li Özcan, Başkan Özlü’nün Düzce’nin kronik sorunlarını bertaraf etmek için ortaya koyduğu dev projelere de gözlerini kapatıp kulaklarını tıkadı. Düzce’yi bir modern bir kent yapma hedefiyle hazırlanan ve bir bir uygulamaya koyulan projelerle birlikte çöp sorununu tarihe karıştıran örnek tesisi, içme suyu altyapısı için hazırlanan ve bu ay içinde ihaleye çıkacak dev proje ile 50 yıllık sorunu tarihe karıştıracak eski sanayi dönüşümü projesi Özcan’ın şovmen ruhuna fazla geldi.

Yorumlar (20)
Abdülmüttalip 1 yıl önce
Dev projeler neymiş onu yazmadınız? Bir de bu borçlar kimden kalmış ben bildim bileli belediye ak partide???
şenay karaoğlu 1 yıl önce
adamın hası tanju başkan bolu nerde düzce nerde 10 da biri olamayız bolunun her konuda
GERÇEK 1 yıl önce
Ne kadar kötülemeye çalışırsanız çalışın Tanju ÖZCAN oturduğu koltuğun hakkını veriyor. Yani sizin anlayacağınız dilde yazayım ADAM ın hassııııııı
Düzceli 1 yıl önce
Yabancı var yabancı var. Sn. Başkan yabancı değil " ASALAK " karşıtı. Vücudundaki keneyi atmaya çalışmak nasıl tabii bir davranışsa Sn. Başkan'ın davranışları da bu denli takdire şayan ve haklı davranışlardır. Attığınız manşetler çok nahoş, Sn Özlü ne yapmış olursa olsun bu manşeti atabilir miydiniz ?
DÜZCE SEVDALISI 1 yıl önce
Maaşları geç ödenen ayları hiç olmadı mı? siz doğruyu söyleyin. Tanju Özcan çalışkan bir belediye başkanı, ve bunu da ispatladı. düzce için katma değeri yüksek projeler yapında bizlerde konuşalım.
Öncü mü 1 yıl önce
Öncü ne ara akp oldu bir geçmişe git bakayım kaçtane akp belediye başkanı geldi gitti ne paralar alıp da bir tane iş yapmadan gittiler onları neden söylemiyorsun da bolu belediye başkanını söylüyorsun Düzce belediye işçilerinin paralarını alamadıkları zamanları da iyi biliyoruz gerçi siz ozaman bunu haber yapmıyordunuz neden çünkü haber değeri yoktu kervan ışıkları akıllı sisteme geçiyor şöyle rahatlıyacak böyle
AKPINAR 1 yıl önce
Ülkede siyaset gibi medyayı da çamur atmaktan ibaret sandığınız için memleket bir adım ileriye gidemiyor yazık bizlerde bir medya aracı sanıp sizleri takip ediyoruz yerel haber için Tanju Özcan ile alıp veremediginiz ne? ne gibi bir haber değeri varda bunu haber yapıyorsunuz.
Yazik 1 yıl önce
Multeciler hakkinda sonuna kadar hakli azicik omurgali olun ismarlama haberlerle bu devrani surduremezsiniz
İsimsiz 1 yıl önce
Ya öncü adam bence de doğru söylüyor çünkü rezil bir belediye bu düzce belediyesi ben bir zamanlar calıştım maaşımı 3 ay alamadım tanju özcan kadar olamaz kımse adam gibi adam dır kendısı tanımadan bılmeden haber yapmayın sizin gıbı yalaka bı medya kuruluşu da görmedim hayatımda
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız