banner851

banner955

SOYLU’DAN DÜZCELİLER’E SELAM VAR

Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği yönetimi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret etti.

Yerel Haber 27.12.2018, 16:06 27.12.2018, 16:38
1600
SOYLU’DAN DÜZCELİLER’E SELAM VAR
banner1032

Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği Başkanı Erhan Alemdar beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret etti.

Bakan Soylu ile sohbet eden Başkan Alemdar ve yönetimi, ziyaret sonrasında Soylu'dan hem ziyaret hem de Düzce ile ilgili görüşlerini aldı.

Bakan Süleyman Soylu mesajında, “Güzel bir sohbet yaptık. Sohbetin sonunda da hem Düzcelilere hem de Düzce'de ki genç imam hatipli kardeşlerimize hem de tüm genç kardeşlerimize selamlarımı iletiyorum. Tabi ki daha çok söyleyeceğimiz var. Onları Erhan'a söyledik o size iletecektir” dedi.


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (4)
Genc 4 yıl önce
Sayın soyluya cok merak ediyorum düzcenin gencleri yaşlıları hava kirliligin hasta oluyor asar deresi pislik icinde birde güzel bır efteni gölümüz var unutulmış sanai bölgemiz hurdalık gibi okullarımız var prafabrik bu konularda bize yardımcı ihşaal söylemişlerdir ben bekliyorum geclerden hadi hayırlısı
SELAMİMAMHATİPLİM 4 yıl önce
AFERİN
Adam 4 yıl önce
Helal olsun tabiki imamhatipleri ziyaret edecek gidipte üniversiteli uyuşturucu kullananlarımı ziyaret edecekti helel be bu çocuklar yarin ölü yıkayacaklar iyiki varlar
Serdar gürler 4 yıl önce
Önce senden başlasalar bir mahsuru varmı bence yok senin gibiler üniversitelilere kurban olsun medeniyet düşmanları.
14
açık