banner851

banner955

SÜPER BABA!

Eşini depremde kaybeden gazi oğlu ile felçli kızına bakarak hayatını sürdüren 70 yaşındaki Erol Güray’ın hayatı örnek bir babalık hikâyesi… Kızı Ayşe Güray’ın tedavisi gerekli olan malzemeyi temin etmek için Düzce Valiliğine gelen Baba Güray, rahatsızlığı nedeniyle yürümekte güçlük yaşayan kızı Ayşe’yi sırtından indirmiyor.

Yerel Haber 16.06.2017, 16:42 16.06.2017, 18:06
1914

Hayatı zorluklarla dolu olsa da halinden şikayetçi olmayan ağırbaşlı ve efendi duruşuyla 70 yaşında bir baba Erol Güray… Depremde eşini kaybetmesinin ardından hayata sıkı sıkı tutunmaya devam eden biri gazi diğeri felçli iki çocuğunun mutluluğu için çaba gösteren Erol Güray’ın ders niteliğindeki hayat hikayesine sırtında kızıyla Düzce Valiliğine geldiğinde şahit olduk.

29 yaşındaki kızı Ayşe Güray’ın tedavisi için gereken malzemeyi talep etmek amacıyla valiliğe geldiklerini söyleyen Baba Güray, kızını zorlanmaması için zaman zaman sırtında taşıdığını ifade etti.Kızının tedavisi için gerekli olan malzemeyi almaya çalıştıklarını dile getiren Güray, “Valilikte yaptığımız görüşmede gelecek hafta talebimize destek olacaklarını ifade ettiler. Talebimizle ilgili saolsunlar, yardımcı olmaya çalışıyorlar. Ayağında sorun var. O yüzden kızımı bazen sırtıma almak zorunda kalıyorum” dedi.

Baba-kız yaptıkları görüşmenin ardından valilikten ayrılarak evlerinin yolunu tuttu.

Haber:Y.SEVER

banner844
Yorumlar (6)
yasemince 5 yıl önce
Sen ne güzel bi insansın amcam.Allah razi olsun senden
Taner 5 yıl önce
Senin canına kurban dayıııı
[email protected] 5 yıl önce
Allah yardımcınız olsun suriyelilerden önce kendi vatan daşınayardım elini uzatsın devlet artarsauzaktakine yardım elini uzatsın
Türk 5 yıl önce
Allah yardımcıları olsun
Baba 5 yıl önce
Bakın bu adama da görün adam nasıl olunuyor muş
Konuralpbey 5 yıl önce
Allah yardimciniz olsun. Acil şifalar inş.
Yeni Sayımız