banner851

banner614

SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

Düzce’de yaşayan 19 yaşındaki Onur Demir isimli genç, kız arkadaşına alışveriş merkezi önünde sürpriz evlenme teklifinde bulundu.

banner619
Yerel Haber 25.10.2016, 10:23 26.10.2016, 16:56
24857
SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

Düzce’de yaşayan bir genç, kız arkadaşına alışveriş merkezi önünde unutulmaz bir evlilik teklifinde bulundu.19 yaşındaki Onur Demir, iki yıl önce tanıştığı kız arkadaşına AVM önünde sürpriz bir evlilik teklifi hazırladı.

‘Sana ömür boyu başımın etini yeme fırsatı sunuyorum. Benimle evlenir misin?’ yazılı pankart ve müzisyenler eşliğinde kız arkadaşına unutulmaz bir sürpriz hazırlayan Demir, oldukça heyecanlıydı. Alışveriş merkezi önüne gelen Demir’in kız arkadaşı, mumların dizili olduğu yoldan geçerek müzik eşliğinde erkek arkadaşına yürüdü.  Şaşkınlıktan ne yapacağını şaşıran genç kız, Demir’in evlenme teklifine “evet” yanıtını verdi. Genç çift müzisyenlerin çaldığı müzik eşliğinde birbirlerine sarılarak dans etti.

Şaşkınlıktan ne yapacağını şaşıran genç kız, Demir’in evlenme teklifine “evet” yanıtını verdi. Genç çift müzisyenlerin çaldığı müzik eşliğinde birbirlerine sarılarak dans ettiler.

Heyecandan konuşmakta zorlanan çiftin mutlulukları gözlerinden okundu. Sevgilisine sürpriz hazırlayarak evlilik teklifinde bulunan Demir sevdiği kız ile bir ömür mutlu olmayı dileyerek, “Bir ömür boyu beraber olmayı diliyorum. Aşkımızı büyüttük, sevgimizi besledik, bugünlere getirdik. Yaşımız 19, 2 yıldır beraberiz. Askerliğimi yapacağım, düğün 2018’de.” dedi.

banner844
Yorumlar (36)
yanlış 5 yıl önce
çağdaşlık modernlik oluyor bu ..maaleesef.
hayran 5 yıl önce
adam sevmiş ilk adım atarak evlenme teklifi etmiş sizede ya hayırlı olsun demek düser yada sesinizi kesip olanları izlemeniz amma laf kalabalıgı yaptınız herkes kendıne baksın bir ondan sonra buraya yorum yapsın her genc kızın hayalı olan bısey bu yapan adam varmıs demekkı helal olsun
Nagihan 5 yıl önce
Yürü be onur helal olsun sana.Rabbim tamamına erdirsin inşAllah.
XxÇok 5 yıl önce
Yeğen bizden hızlı çıktı. Olumsuz yorum yapanlar dönüp geçmişine baksınlar
Özgür 5 yıl önce
Benimle evlenir misin ne demek?
Zaten bu ilişkiye başlangıç o kişiyle ömür boyu beraberlik kurmak isteğiyle çıkılan yol değil mi?Bunu evlenmeye kararlı eşler beraber karar alıp sonlandırabilir veya devam ettirebilir.Tabiki bu süreç edep,ahlak ve mahremiyet dairesinde olması şartıyla.Bir erkek nasıl olur da aile yapmayı,mahremine almayı düşündüğü kişiyi bütün dikkatleri çekecek hale getiren bir şovla ön plana çıkartır.
Bu haller iman ettiğini kabul eden bir Türk'e yakışan haller değildir.
Sibel 5 yıl önce
Bence de yaninsize ne hem yazmis çocuk oraya düğün 2018 de hemen milleti evlendirip bosandinjz herkez bosaniyo diye onlarında bosanck halı yok olumsuz yorum yapmayın bu bi kere alın yazısı insanın anlina ne yazildiysa onu yaşar
sibel 5 yıl önce
Helal olsun çocuğa çok sevdiği için evlenme teklifini etmiş ayrıca olumsuz yorumunuz. Kendinize saklayın hemen evlenip boşandı ediniz insanları hem düğününe daha var o zamana kadar daha çok tanırlar birbirlerini bu olumsuz yorumu yapan da evde kalanalardir
AİLE 5 yıl önce
Evlenme planı olan tüm adaylara Aile Sosyal Politikalar il müdürlüğü Sosyal Hizmet Merkezi evlilik öncesi eğitim programı kapsamında eğitim vermektedir. ilgililere duyurulur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın