banner851

banner614

SURVİVOR’DA YARI FİNAL HEYECANI BAŞLIYOR

banner619

Survivor 2021’de yarın başlayacak olan büyük final öncesi kritik eleme heyecanı yaşandı. Oyunlarda gösterdiği performansı ve karakteriyle şampiyonluğun en büyük adayı olarak SMS oylamasından da çıkmayı başaran Düzceli yarışmacı Ayşe Yüksel, yoluna devam edecek 4 yarışmacıdan biri oldu.

banner846
Yerel Haber 23.06.2021, 10:37 23.06.2021, 16:50
1757
banner844

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığı ve yönetmenliğinde yayınlanan Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 de büyük final yaklaşırken ekrana gelen son bölümde eleme heyecanı yaşandı.

Kritik eleme konseyinde potada yer alan Düzceli yarışmacı Ayşe Yüksel ile diğer yarışmacılar Poyraz ve Berkay arasındaki SMS oylaması stresli anlara sahne oldu. Milyonları ekrana kilitleyen elemede Düzceli vatandaşlar da kentin gururu haline gelen Ayşe’ye destek olmak için binlerce oy kullandı.

SMS sıralaması sonuçlarıyla en az oya sahip olan Berkay, adaya ve Survivor şampiyonluk hayallerine veda etti. Oyunlardaki başarısı ile tüm Türkiye’nin desteğini alan ve defalarca SMS oylamasından birinci çıkan Düzceli Ayşe, önemli bir engeli aşarak şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı.

FİNAL HEYECANI BAŞLIYOR

6 aydır zorlu oyunları aşan Ayşe, İsmail, Aleyna Kalaycıoğlu ve Poyraz için Survivor final heyecanı başlıyor. İstanbul'da gerçekleşecek olan yarı final 24 Haziran Perşembe günü, Final ise 25 Haziran Cuma günü yapılacak. Şampiyonluğun en büyük favorisi olan Ayşe’nin final turunda da desteğe ihtiyacı olacak.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (6)
tt 1 ay önce
Bu kız kadar itici biri yoktur..
Düzcenin gururu 1 ay önce
bize de sonuna kadar desteklemek düşer, haydi 81
Ahmet hakan 1 ay önce
Neden acaba
Ben Peki 1 ay önce
Evime ekmek götüremediğim için ben de intihara doğru gidiyorum. Beni de haber yapar mısınız?
Düzceli 1 ay önce
Senin gibi yüzlercesi intihar da etti haberlere de çıktı sen bunu buraya değil onu hükümete yaz. İlgilenirler mi dersen de çok sanmam...
düzceli 1 ay önce
sen öl ondan sonra haber olursun ama düzce'ye hiç bir faydası olmaya keza davraniş ve hareketleri ile bizi rezil eden Ayşe daha önemli...