banner851

banner614

TAKSİCİLER GÖNÜLLERİ FETHETTİ

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye’de, vatanseverlik ve kahramanlık hikâyeleri yaşanırken, Düzce’de de örnek davranışlar sergilenmeye devam ediyor.

banner619
Yerel Haber 26.07.2016, 11:25 26.07.2016, 15:09
9395
TAKSİCİLER GÖNÜLLERİ FETHETTİ

 15 Temmuz darbe girişimin ardından Türk milletinin vatan toprağını böldürmemek uğruna darbe girişiminde bulunan FETÖ/PDY örgütlerinin ele geçirdikleri tankların önüne yatarak canı pahasına direndiği görüntüler hafızalara kazınırken, Düzce’de de bir taksicinin asker ve polislere yaptığı jesti gönülleri kazandı.

 Düzce’de bir taksi durağında bulunan taksi şoförü taksisinin polis ve askere ücretsiz olduğuna dair yazı yapıştırdı.

 Çay mahallesi gazhane caddesinde bulunan Aydınpınar taksi durağında taksicilik yapan Mustafa Onay,  Darbe girişiminin ardından olayları haberlerden yakinen takip ettiğini belirtirken, Metek TOKİ konutlarından döndüğü esnada otobüs durağında bir polisin beklediği esnada yanına yaklaşarak gideceği yere kadar götürmek istediğini anlattı.

Onay ilk teklifinde polis memurunun teşekkür ederek otobüsün geleceğini söylemesi üzerine yine tekrar ısrar ederek polis memurunu gideceği yere kadar bıraktığını ve kendisine borcunun ne kadar olduğunu soran polis memuruna, “siz borcunuzu 15 Temmuz’da peşin ödediniz “şeklince cevap verdiğini ifade etti.

15 temmuz darbe girişiminin ardından hem polisin hem de askerin rencide olduğunu ifade eden Onay, taksi durağında beraber çalıştığı mesai arkadaşlarına sunduğu fikrin olumlu karşılık almasıyla taksi durağında bulunan 4 ticari taksiye ‘POLİS VE ASKERE ÜCRETSİZDİR 15 TEMMUZ’DA PEŞİN ÖDENDİ.’ şeklinde yapıştırma yaptırdı.  51 yaşındaki taksi şoförü Mustafa Onay, bunun sadece ticari taksilerde değil sivil vatandaşlar tarafından yapılması gerektiğini ifade etti.

haber;İ.KELEŞ

banner844
Yorumlar (14)
Adem Cabuoğlu 5 yıl önce
eski dostlar sizleri kutluyorum
mehmet 5 yıl önce
Beleş mezar bulsan icine girecen Akçakocali. Bence polis ve askere hep ücretsiz olmali. Bu arada taksici abim helal olsun sana.
akcakocalı 5 yıl önce
evet tamamne ücretsiz yapsınlar polis ve askere. sadece birkaç günlük olmasın. ömürlük olsunda samimiyetleri görelim.
AKÇAKOCALIYA 5 yıl önce
SEN SABAH AKŞAM POLİS ASKER BU TAKSİLERE Mİ BİNİYOR ZANNEDİYOSUN SORMAK LAZIM KAÇ POLİS BİNMİŞ, BİRAZ TEBRİK ETMEK LAZIM İNSANLARI ADAM KENDİNE GÖRE DESTEĞİNİ BELİRTMİŞ, HEP BANA HEP BANA MEMLEKET NİYE İLERLEMİYOR ACABA AKÇAKOCALI ????????
Taksici 5 yıl önce
Halkada ücretsiz yapalım bizim evde ekmek bekleyenleri sen mi doyuracan kardesim
konuralpbey 5 yıl önce
helal olsun abimize karınca misali tarafını belli etmiş
önemli olan taraf olabilmek
akcakocalı 5 yıl önce
tarafını belli etmek böyle reklam kokan hareketler yapmakla olmuyor. düzcede kapatılan firmaların hepsinde dev Türk Bayrakları asılıydı ama adamların maksadıda faklıymış.
Sercan 5 yıl önce
Senin mesleğin ne AkçaKocalı?? Çok merak ettim
akcakocalı 5 yıl önce
mesleğin ne olduğu önemli değil sercan. Polisde olabilirim askerde olabilirim. ama bu yapılan raklamdan ibarettir. darbe gecesi taksicileri gördük neler yaptılar. şimdi günah çıkarmak için yalan reklam peşindeler. madem bir kampanya var. darbe mağdurlarının tamamını kapsasın. Allah Devletten yana olan Polisimize ve Askerimize zeval vermesin. ama halk darbe yaptı darbecilere. birilerine şirin görünme derdindeler bu tip reklamları yapanlar.
akcakocalı 5 yıl önce
ya sadece polis ve askermi kurtardı memleketi. halk nolacak. neden halka ücretsiz yada indirimli tarife uygulamıyorsunuz. bu halk olmasa şu anda altınızdaki o araçlarda olmayacaktı....
akçakocalıya 5 yıl önce
polis de darbeye destekleseydi askere karşı dik durmasaydı sende bu yazıları yazamazdın
HAMASCUKLU 5 yıl önce
hele yarabbi vAllahi aç gözlü halkımız az utanır insan ya adam asker polis demiş bu halka kamuya köle arıo cok yazık
düzceli 5 yıl önce
iyi adamlar komple kamuya çalışssın aç gezsin. tebrik etmeyi öğrenin artık
berkant 5 yıl önce
helal olsun mustafa abim sanada bu yakışır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın