banner851

banner614

TALEP GERİ ÇEVRİLMEDİ…

banner619

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve beraberindeki ekip, sağlıkçıların kendilerine ulaştırdığı talebe duyarsız kalamadı ve 112 sağlıkçıları için eski devlet hastanesi yanındaki acil çıkış alanına kamelya yaptırdı.

banner846
Yerel Haber 06.06.2021, 10:47 06.06.2021, 16:28
1137
banner844

Düzce’de koronavirüs salgını sürecinde canla başla çalışsan 112 acil servis çalışanlarının istekleri geri çevrilmedi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve beraberindeki ekip acil servis çalışanlarının isteği üzerine Düzce eski devlet hastanesi yanında bulunan acilin çıkış kısmına bir kamelya yaptırdı. Kamelya eski acil çıkışının olduğu yere vinç yardımıyla indirilirken sağlık çalışanları Şengüloğlu ve beraberindeki ekibe teşekkürlerini iletti.

Kamelyanın yerleştirilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Şengüloğlu, “Böyle bir çardak yaptırıp 112 acil çalışanlarına hediye ettik. Malumunuz bir buçuk yıldır salgınla beraber ülkemiz ve dünya ciddi bir mücadele veriyor.  Pandemi sürecinde cansiperane bir şekilde çalışan, bizlerin sağlığı için zamana karşı canla başla mücadele veren ve bizlere nefes olan 112 Acil istasyon çalışanlarımıza, bizlerde bir nebze olsun onlara nefes olabilmek adına, yönetim kurulu arkadaşlarımızın destekleri ile istasyon bahçesine bir çardak hediye ettik. Rabbim güzel günlerde kullanmak nasip etsin.” dedi.

Yorumlar (7)
Bravo 2 hafta önce
Başka partilere çeşme açılışı yapıyo diyorlar bir de
Düzceli vatandaş 2 hafta önce
helal olsun akp ye! 2000 kişinin istihdam edildiği fabrika yapmaktan daha evya bir hizmet yapmışlar,artıkın cennetin kapıları ardına kadar açılır kendilerine....
Paramedik 2 hafta önce
3600 TL lik reklama konu olan 16 arkadaş adına üzüldüm.Devletimiz her şeyi zaten sağlıyor siyaset samimiyeti iyice bitirdi.
Vayyy beeee... 2 hafta önce
Ne de olsa reklam. Çok büyük iş olmuş.
düzceli 2 hafta önce
sağlıkçıöların emekleriiinin hakkını verin boş işlerle uğraşmayın
Komedi 2 hafta önce
Kamelya açılışı mı yapmışlar ?
hakan 2 hafta önce
reklama bak :)
16°
parçalı az bulutlu