banner851

banner955

TARİHİ MAHALLE’DE GENEL KURUL YAPILDI

Akçakoca Tarihi Mahalle Derneği’nin Yukarı Mahalle Camii Derneği kütüphane binasında yapılan 1. Olağan Kongresinde 5 kişiden oluşan yönetim kurulu asil listesi oluşturuldu. Seçilen yönetimin içinden ise mevcut başkan Gülten Tekin Özdeş’in yeniden başkanlığa getirileceği düşünülüyor.

Yerel Haber 17.01.2019, 14:07 17.01.2019, 14:11
1502
TARİHİ MAHALLE’DE GENEL KURUL YAPILDI

Akçakoca Tarihi Mahalle Derneği’nin 1. Olağan Genel Kongresi Yukarı Mahalle Camii Derneği kütüphane binasında yapıldı.İlk kongre olmasına rağmen, yoğun bir katılımın görüldüğü toplantının Divan Başkanlığına Nurol Badanoz, Katip Üyeliğine Mehmet Koç seçildi.Mahalle Pazarı kuruluşunda büyük emeği geçen Gülten Tekin Özdeş’in açılış konuşmasını yaptığı toplantıya Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici de katıldı.

Saygı duruşu ile başlayan toplantıda faaliyet raporları ve tahmini bütçe konuşuldu.Tarihi Mahalle Pazarı’nın kuruluşunda çok emeği olan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici de bir konuşma yaptı.

Akçakoca turizminin amiral gemisi olarak nitelendirdiği tarihi pazarla ilgili olarak bugüne kadar çok şey yaptıklarını dile getiren Yemenici, bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini belirterek, kongreye ve yeni yönetime başarı dileklerini iletti.Daha sonra yapılan yönetim kurulu seçimleri sonucunda 5 kişilik bir yönetim kurulu asil listesi oluştu.

Yeni yönetim kurulu üyelerinin önümüzdeki günlerde kendi aralarında hem dernek başkanını hem de görev dağılımını belirleyeceği öğrenilirken, salonda esen hakim hava, başkanlığa yeniden Gülten Tekin Özdeş’in seçileceği yönünde oldu.

HABER: S.ŞEN/Akçakoca


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu