banner851

banner614

Tarım İl Müdürlüğü projeleri muhtarlarla paylaştı.

banner619

Tarım İl Müdürlüğü tarafından Düzce'de hayvancılığı geliştirmek için başlatılan kampanyalar ile ilgili mera bakımından sıkıntı yaşamayan köy muhtarlarıyla görüşmeler yapıldı.

banner846
Yerel Haber 18.09.2009, 17:43
194
Tarım İl Müdürlüğü projeleri muhtarlarla paylaştı.
banner844

Tarım İl Müdürlüğü tarafından başlatılan ve Düzce'de hayvancılığı geliştirmek amacıyla yapılan çalışmaları değerlendirmek için bazı köy muhtarlarıyla bir araya gelindi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Tarım İl Müdürü Ayhan Ünal, konuşmasında Düzce'de hayvancılığı canlandırmak adına büyük adımlar atıldığını ve çalışmaların devam ettiğini söyledi. Yatırımcıların her yeri gezdiğini fakat Düzce gibi hayvancılığa müsait bir bölgenin olmadığını söylediklerini belirten Ünal, hayvancılığı geliştirmek amacıyla muhtarlarla birlikte projeler üretmek için bir araya geldiklerini söyledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gölyaka Hacı Yakup Köyü Muhtarı Maksut Şen ise geliştirilen projelerin çok yararlı olduğunu ifade etti. Şen, Hacı Yakup Köyü merasının atıl durumda olduğunu fakat Tarım İl Müdürlüğünün sayesinde Düzce'deki en iyi meralardan biri olduğunu ve kendilerinin de bundan mutluluk duyduğunu belirtti. Şen, Ünal'a hitaben “Biz yatsak da o bizi yatırmıyor. Her zaman bir şey ürettiriyor.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
20°
parçalı az bulutlu