banner851

banner955

TAŞERONA KADRODA SON ADIM…

Kadroya geçmek isteyen taşeron işçilerin başvuru sonuçlarının Şubat ayında yayınlandığı Düzce Belediyesi’nde başvurusu onaylanan adaylar için mülakat süreci bugün itibariyle başladı.

Yerel Haber 09.03.2018, 16:39 10.03.2018, 16:16
2078
banner1032

Düzce Belediyesi, geçtiğimiz aralık ayı içerisinde 696 sayılı KHK ile kamuda çalışan taşeron işçilerin kadroya alınması ile ilgili bünyesinde başlattığı çalışmalarda sona yaklaştı.

Bu kapsamda taşeron işçi olarak çalışan personelin işçi statüsünde kadroya alınmasına ilişkin süreçte mülakat aşamasına gelindi. Kadroya geçmek için başvuru yapan işçilerden başvurusu kabul edilenlere yönelik birebir mülakatlara bugün başlandı. Geçtiğimiz ay başvurusu kabul edilenler ile reddedilenleri içeren listeleri panoya asan Düzce Belediyesi, verilen itiraz sürecinin de tamamlanmasının ardından bünyesinde çalışan 800 işçinin kadroya geçmesi noktasında son adım olan sözlü sınav sürecine başladı.

Mülakat komisyonunda Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Elif Sezer Cebar, Mali Hizmetler Müdürü Okan Özkasap, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yasemin Özel Uğurluçelik, Destek Hizmetler Müdürü Ümit Bayraktar ile Düzce Valiliği’nden bir yetkili bulunuyor. Düzenlenen mülakat takvimi çerçevesinde gerçekleştirilen görüşmelerin 20 Mart’ta tamamlanması planlanıyor.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (15)
HOCA 5 yıl önce
Sabıkalıları umarım devlete besletmezsiniz.işyapacak çalışanları alın .Adaletli olun.Kul hakkını yedirmeyin.
Düzceli 5 yıl önce
Traktör pkap iki de şöför etti 10 kişi.çatana karakol önündeki yolu aziziyedeki otobüslerin park ettiği yerleri neden yapmıyorlar.
Düzceli 5 yıl önce
Zavallı belediye. Bolu belediyesi kadar olamıyor gereksiz kişileri kapının önüne koyun çalışan işi bilenlerle yola devam edin.hizmet yaparsınız şimdi satıp borç ödüyorsunuz çalışma yok şehir içinde 50 adet kaldırım taşı drğiştirmeye 8 işçi
Düzceli 5 yıl önce
Allah’ın azabı üzerinize olsun inşAllah...Emekçinin hakkını yediniz olmadık nedenlerle işten çıkardınız yazıklar olsun...Biz kar kış demeden gece gündüz demeden çalıştık fazla mesai yaptık işten çıkarıldık hakkım haram olsun...
Duzceli 5 yıl önce
Bune rezillik Düzce Belediyesinde 800tasaron mü var.kadrolular ve sozlesmelilerle bu sayı 1500ü bulur.ALLAHIM.ALLAHIM.yazıklar olsun.
Yeter 5 yıl önce
Kadroya gecenler kimin torpillileri listleyin kimler kadroda bilelim sefef olun sicili bozuk tehtit hakaret darp haneye tecavuz sucu kesinlesmis belediye soforu kadrodami? HALKI bu kisiye emanet ediyorsunuz pes
Habere bak 5 yıl önce
Düzce Valiliğinden bir yetkili ne demek yaa biraz araştırma yapın Koskoca Maarif Müfettişler Başkanını Tannımıyosunuz
işçi 5 yıl önce
minare çalındı kılıf hazır yazık ya çoluk çocuk kadro ümidi acıyorum size bekleyin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
kapalı